Warto im pomóc wywalczyć nagrody - przelom.pl
Zamknij

Warto im pomóc wywalczyć nagrody

15:00, 23.05.2023
Skomentuj Mona zagłosować i wesprzeć szkoły w rywalizacji o nagrody Mona zagłosować i wesprzeć szkoły w rywalizacji o nagrody

Jeszcze tylko do środy 24 maja można głosować na dwie szkoły z gminy Krzeszowice oraz szkołę w Babicach, biorące udział w konkursie Pho3nix Active School. Walczą o nagrody.

To największy w Polsce konkurs sportowy dla szkół podstawowych. Z gminy Krzeszowice biora w nim udział Szkoła Podstawowa w Czernej oraz Szkoła Podstawowa w Nowej Górze. Bierze w nim udział także szkoła w Babicach.

Tematem mają być zarejestrowane od 15 kwietnia do 23 kwietnia 2023 r. inicjatywy promujące w szkole aktywność fizyczną oraz prezentujące ćwiczenia sportowe uczniów danej szkoły wykonywane z wykorzystaniem brandingu konkursowego organizatora.

Nagrodami w konkursie są m.in. zestawy sprzętu sportowego i nagrody pieniężne lub warsztaty sportowe.
Każdy z nas może pomóc wywalczyć im nagrody. Wystarczy kliknąć w poniższe linki, podać swój adres mailowy i oddać głos. Głos będzie ważny, gdy klikniemy w link potwierdzający.

Linki do głosowania dla poszczególnych szkół:

SP CZERNA - TUTAJ

SP NOWA GÓRA - TUTAJ

SP BABICE - TUTAJ

(Ewa Solak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%