Policja eskortowała rodzącą kobietę do szpitala. Chłopczyk urodził się cały i zdrowy - przelom.pl
Zamknij

Policja eskortowała rodzącą kobietę do szpitala. Chłopczyk urodził się cały i zdrowy

07:00, 06.05.2023
Skomentuj Policjanci eskortowali rodzącą kobietę do szpitala Policjanci eskortowali rodzącą kobietę do szpitala

W piątek chrzanowska grupa policyjna "Speed" pomogła szybko dotrzeć do lecznicy kobiecie, której wystraszony mąż wiózł ją do porodu.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego chrzanowskiej komendy, z grupy "Speed" zatrzymali na ul. Mickiewicza w Alwerni kierowcę bmw. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym.

- Za kierownicą siedział wystraszony mężczyzna. Oświadczył, że wiezie do szpitala rodzącą żonę - informuje Sebastian Gleń rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Policjanci poinformowali dyżurnego o sytuacji, włączyli sygnały uprzywilejowania i pomogli przyszłym rodzicom na czas dotrzeć do szpitala. Tam już czekał na nich personel medyczny.

Niedługo później na świat przyszedł zdrowy chłopczyk. Gratulujemy rodzicom!

 

(Ewa Solak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%