Chrzanów

43 bramki chrzanowian dały zwycięstwo z ASPR Zawadzkie

07.04.2023 10:00 | 0 komentarzy | 2 310 odsłony | Michał Koryczan

Piłkarze ręczni Unimetal Recycling MTS Chrzanów wygrali na wyjeździe z ASPR Zawadzkie w czwartkowym meczu grupy D pierwszej ligi.

0

Lider rozgrywek, czyli Unimetal Recycling MTS Chrzanów nie dał szans ostatniemu w klasyfikacji zespołowi ASPR Zawadzkie.

Chrzanowscy szczypiorniści już w pierwszej połowie wypracowali sobie solidną, sześciobramkową przewagę, którą po przerwie jeszcze powiększyli.

Ostatecznie skończyło się na wysokim zwycięstwie 43-29. Unimetal Recycling MTS Chrzanów umocnił się tym samym na pierwszym miejscu w tabeli.

Następny mecz ligowy chrzanowianie rozegrają w czwartek, 13 kwietnia. We własnej hali sportowej zmierzą się z Viret CMC Zawiercie. Początek spotkania o godz. 19:00.

ASPR Zawadzkie - Unimetal Recycling MTS Chrzanów 29-43 (12-18)

ASPR: Mańko, Padus, Widera - M. Damas 9, Krygowski 5, Czaja 2, P. Damas 2, W. Wacławczyk 2, Lilien 1, Kaczka 1, Przybysz 1, Rawecki 1, Zagórowicz 1, Witkowski.

MTS: Górkowski, Smaciarz - B. Skoczylas 9, B. Hardzina 8, Cieślik 7, Malinowski 7, Węgrzyn 4, Nowak 3, D. Skoczylas 2, Dobrzański 1, Rusin 1, M. Skoczylas 1, Cieniek, Franczak, M. Hardzina.