Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Mocne słowa przed prokuraturą w Chrzanowie: „Ludzi potraktowano jak bydło" (WIDEO)

24.03.2023 11:00 | 30 komentarzy | 9 891 odsłon | Łukasz Dulowski
Lokalni liderzy partii Konfederacja Nowa Nadzieja złożyli w chrzanowskiej prokuraturze wniosek o zbadanie zgodności z prawem uchwały wprowadzającej zakaz nocnej sprzedaży alkoholu w Chrzanowie.
30
Mocne słowa przed prokuraturą w Chrzanowie: „Ludzi potraktowano jak bydło" (WIDEO)
Konfederacja Nowa Nadzieja w składzie: Emil Krawczyk, Szymon Chanek i Jakub Urbański, przed Prokuraturą Rejonową w Chrzanowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Krótką konferencję prasową przed prokuraturą zorganizowali: Emil Krawczyk (przewodniczący partii Konfederacja Nowa Nadzieja w okręgu chrzanowskim), Szymon Chanek (wiceprzewodniczący) i Jakub Urbański.

- Samorządowcy nie potrafią uporać się z problemem zakłócania spokoju przez kilkuosobowa grupę, a za sprawą wprowadzonej prohibicji karę za nieudolność urzędników ponoszą wszyscy mieszkańcy. Potraktowano ludzi jak bydło hodowlane, uznając, że można je zamknąć na noc do obory, by nie sprawiało kłopotu. Należy znieść nocną prohibicję i ukrócić totalitarne zapędy radnych i burmistrza - mówił Szymon Chanek, wiceprzewodniczący partii Konfederacja Nowa Nadzieja w okręgu chrzanowskim.

CZYTAJ TEŻ
Czy prokuratura zajmie się nocną prohibicją w Chrzanowie?