Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Złodzieje ukradli samochód dostawczy. Zatrzymani przez policję mieli przy sobie narkotyki

21.03.2023 14:00 | 0 komentarzy | 5 210 odsłon | Ewa Solak
50 tysięcy złotych - na tyle właściciel firmy w Libiążu oszacował straty, jakie poniósł w wyniku kradzieży samochodu oraz sprzętu. Policji udało się złapać sprawców.
0
Złodzieje ukradli samochód dostawczy. Zatrzymani przez policję mieli przy sobie narkotyki
Policja zatrzymała złodziei, którzy okradli firmę z Libiąża
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do kradzieży doszło 12 marca. Jeden z pracowników libiąskiej firmy zgłosił na policję kradzież z włamaniem. Złodzieje splądrowali budynek gospodarczy. Skradli też samochód dostawczy Iveco. Dwa dni później mundurowi znaleźli skradziony pojazd w rejonie masywu leśnego przy ul. Słowackiego w Trzebini.

- Tego samego dnia zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 28 i 33 lat. Zarówno przy jednym, jak i drugim mężczyźnie zabezpieczono marihuanę i amfetaminę. W mieszkaniu jednego z nich policjanci  natrafili na kluczyki od skradzionego samochodu - informuje Iwona Szelichiewicz rzecznik prasowy KPP w Chrzanowie.

Następnego dnia zatrzymano kolejną osobę: 24-latka, a po paru dniach libiąscy kryminalni w powiecie miechowskim odnaleźli przedmioty skradzione z budynku gospodarczego.

- Wszystkie zatrzymane osoby usłyszały zarzuty kradzieży z włamaniem i kradzieży, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo 28 i 33 latek usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających. Dwa pierwsze zarzuty usłyszał również 47 - latek, który działał z kolegami - dodaje Iwona Szelichiewicz.