We wtorek, 17 stycznia odbyły się Igrzyska Młodzieży w pływaniu indywidualnym oraz drużynowym na szczeblu gminy Trzebinia.
Na trzebińskiej pływalni "Aqua Planet" rywalizowali uczniowie klasy siódmych i ósmych. Na starcie stanęli reprezentanci podstawówek z trzebińskiej gminy: SP nr 6 w Trzebini, PSP w Czyżówce, SP w Bolęcinie i SP w Młoszowej. Konkurowali w pływaniu indywidualnym (50 m) oraz drużynowym (sztafeta 6x50 m).Sztafeta chłopców:
Sztafeta dziewcząt
Styl dowolny chłopców:
Styl grzbietowy chłopców:
Styl klasyczny chłopców:
Styl dowolny dziewcząt:
Styl grzbietowy dziewcząt:
Styl klasyczny dziewcząt:
W środę, 18 stycznia na krytej pływalni "Cabańska Fala" w Chrzanowie odbędą się zawody powiatowe Igrzysk Młodzieży w pływaniu.
Czytaj również
Sędziowie z Wadowic najlepsi, z Chrzanowa na trzecim miejscu
Fablok Chrzanów zaczyna we wtorek przygotowania do rundy wiosennej
Droższe bilety i likwidacja kursów minibusów na trasie Chrzanów - Kraków
Drużyny z Chrzanowa z kompletem punktów
Najwięcej pieniędzy dla Zagórzanki Zagórze, ale nie wszystkie dla piłkarzy
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Nowa książka o Helenie Kmieć z Libiąża
Panie Oratowski i reszta! Szybkie szkolenie z edytorstwa konieczne!!
Złoty pył.
23:13, 2025-05-12
88 lat temu na Grunwaldzkiej w Chrzanowie
Przypomnę że od 1945 r do 1989 czyli w tym szarym komunistycznym kraju bez ,, radości" I dobrobytu jak tutaj Przełom pisze przybyło nas około 15 milionów ludzi. Od 1989 w zachodnim dobrobycie hehe nie przybywa nic a nawet ubywa nam ludności. Więc przestańcie prać młodym mózgi jak to było źle. Lata 70 były naprawdę na wysokim poziomie jak na tamte czasy i to w każdej dziedzinie. Do tej pory nie rozkradli tego co wtedy powstało
Ogień
22:11, 2025-05-12
Bezrobotni pracują za 12 złotych za godzinę
Ale za to ten pajac z PO Jerzy Kasprzyk dyrektor który na targu kupił wykształcenie jeździ nowiutkim BMW. Brawo POwcy,a ludzie powinni mu splunąć w tę POwską facjatę.
Tak dla Polski
21:57, 2025-05-12
Miłość do klasyków jest jak postępująca choroba
Wreszcie jakis wartosciowy artykul na tym pozal sie Boze portaliku.
Jan66
21:28, 2025-05-12
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz