Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Zbierali pieniądze na wyjazd na zieloną szkołę dla podopiecznych SOSW w Chrzanowie (ZDJĘCIA, WIDEO)

16.12.2022 20:00 | 0 komentarzy | 3 450 odsłony | Natalia Feluś

"Dobro czyni dobro" - takie hasło przyświecało dzisiejszego dnia wszystkim zgromadzonym w szkole Edison w Trzebini. Świąteczna impreza była zorganizowana w szczytnym celu - by dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chrzanowie spędziły miłe chwile na zielonej szkole w Pogorzelicy.

0
Zbierali pieniądze na wyjazd na zieloną szkołę dla podopiecznych SOSW w Chrzanowie (ZDJĘCIA, WIDEO)
Śpiewali kolędy i piosenki - tak uczniowie Edisona występowali dziś w świątecznym przedstawieniu. Fot. NF
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Wyjazd podopiecznych SOSW planowany jest na czerwiec 2023r. Podczas dzisiejszego kiermaszu i licytacji udało się zebrać kwotę 7013,25 zł na ten cel.

Kiermasz

Uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami przygotowali pierniczkowe wróżby, kiermasz rękodzieła, świąteczną kawiarenkę oraz aukcję charytatywną. Była też świąteczna loteria: do wygrania był voucher na warsztaty tematyczne dla rodziców "Specyficzne trudności w nauce - warsztaty prowadzone przez panią K. Mandau - nauczycielkę, specjalistkę SOSW w Chrzanowie.

Kolędowanie

Uczniowie Edisona umilili ten czas przygotowanym świątecznym show z przymrużeniem oka "W tym roku świąt nie będzie", a także piosenkami jak "A Mikołaj pędzi" czy kolędami np. "Cicha noc". Muzycznym finiszem dzisiejszego spotkania było wspólne odśpiewanie "Jingle bells".

Ta świąteczna atmosfera - wspólnoty, bliskości, ciepła i radości pozostanie z wszystkimi uczestnikami tego wydarzenia aż do świąt, a może i na cały rok.