Kompletnie zniszczone renault megane od dłuższego czasu stoi przy uliczce dojazdowej nieopodal bloków na ul. Broniewskiego.
Przez jakiś czas samochód nie wyglądał jak wrak, dopiero, gdy ktoś rozwalił w nim tylną szybę, stało się jasne, że jego stan nikogo nie obchodzi. Stał jednak na fragmencie trawnika, więc nie zajmował miejsca na parkingu.
Ostatnio jednak samochód niebezpiecznie zbliżył się do drogi, jakby ktoś wypchnął go. Kierowcy jadący uliczką mogą mieć obawy czy samochód wkrótce nie stoczy się na jezdnię.
To nie jedyny wrak stojący na chrzanowskich osiedlach, gdzie wszyscy narzekają na brak miejsc do parkowania.
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
0 0
ja tam nie bardzo widzę możliwość żeby mógł się stoczyć. Pewnie nie powinno go tam być ale przekręcić kierownicę w prawo i się nie stoczy. najwyżej w las.
0 0
Sam się nie przekręcił, ktoś go zepchnął. W kołach nie ma powietrza.