Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Silesia Marathon 2022. Autobusy pojadą zmienioną trasą

30.09.2022 15:00 | 0 komentarzy | 1 877 odsłona | Michał Koryczan

PKM w Jaworznie poinformował o zaplanowanych na niedzielę, 2 października zmianach w organizacji komunikacji miejskiej. Ma to związek z organizowaną imprezą biegową.

0
Silesia Marathon 2022. Autobusy pojadą zmienioną trasą
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W niedzielę, 2 października szykuje się Silesia Marathon. To jedyny w Polsce i Europie bieg maratoński prowadzony ulicami czterech miast: Katowic, Mysłowic, Siemianowic Śląskich i Chorzowa.

Silesia Marathon to największa impreza biegowa na Śląsku i jednocześnie jeden z największych maratonów w Polsce.

Ze względu na to sportowe wydarzenie, w niedzielę między godz. 8.00 a 12.20 wprowadzone będą zmiany w kursowaniu autobusów PKM Jaworzno na terenie Katowic. Korekty te dotyczą m.in. linii A, relacji Chrzanów - Katowice, przez Jaworzno.

Linia A
Wyłączone z obsługi zostaną przystanki: Osiedle Paderewskiego Graniczna, Osiedle Paderewskiego Biblioteka Śląska, Francuska, Mariacka, Szkolna oraz Strefa Kultury. Z kolei przystanek Aleja Korfantego obsługiwany będzie w zastępczej lokalizacji po drugiej (zachodniej) stronie alei.

Linia E
Wyłączony z obsługi zostanie przystanek Strefa Kultury. Z kolei przystanek Aleja Korfantego obsługiwany będzie w zastępczej lokalizacji po drugiej (zachodniej) stronie alei.

Linia J
Wyłączone z obsługi zostaną przystanki: Strefa Kultury NOSPR, Strefa Kultury, Zawodzie Ośrodek Sportowy oraz Wilhelmina Skrzyżowanie. Z kolei przystanek Aleja Korfantego obsługiwany będzie w zastępczej lokalizacji po drugiej (zachodniej) stronie alei.


Czytaj również

Mury nowych pawilonów handlowych pną się do góry (WIDEO, ZDJĘCIA)

Inwestor podał termin otwarcia przejazdu ulicą 29 Listopada pod wiaduktem

Chrzanowski Bieg Uliczny. Autobusy będą kursować inaczej

Piłkarski weekend. Sprawdź terminarz sobotnich i niedzielnych meczów

Pociągi przestają kursować na trasie Trzebinia - Chrzanów

5 goli „Kowala", MKS Trzebinia po raz 11. zdobył regionalny Puchar Polski (WIDEO, ZDJĘCIA)