Trwa duża inwestycja między ul. Żbicką, Szarych Szeregów i Kościuszki w Krzeszowicach. Widok robi wrażenie.
W dwóch budynkach nowego osiedla o nazwie Dolina Krasowa są już wstawione okna i trwają prace nad elewacją, a zakończenie prac przewidziane jest na marzec przyszłego roku. Dwa kolejne natomiast są w stanie surowym otwartym, a prace przy nich skończą się w październiku 2023 r.
Pierwsze dwa budynki przewidziane do oddania będą mieścić 84 różnej wielkości mieszkania. Dodatkowo do dyspozycji właścicieli przewidziano 49 komórek lokatorskich, parking podziemny z 70 miejscami postojowymi oraz 20 miejsc na parkingu naziemnym.
Wedle zapowiedzi inwestora, powierzchnia mieszkań wyniesie od 26 do 72 m kw. Wnętrza będą z ogrzewaniem podłogowym, a niektóre z roletami okiennymi, a także z ogródkiem, tarasem lub balkonem. Całe osiedle ma być monitorowane i wyposażone w elementy małej architektury.
Nowe osiedle buduje firma Antrans Invest, zajmująca się budownictwem mieszkaniowym na terenie Śląska i Małopolski.
Docelowo Antrans zamierza wybudować na osiedlu budynki z 344 mieszkaniami.
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
0 0
W Przełomie kto pierwszy się obudzi, to odpala portał? Nie wyniszcza Was psychicznie brak profesjonalizmu? Jak to możliwe, że praktycznie codziennie od godzin nocnych do ok 9-10 portal nie działa i sypie błędami? Wy chcecie być odbierani jako ludzie poważni?