Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Urząd Miejski w Chrzanowie uruchamia nową stronę www

19.09.2022 14:30 | 10 komentarzy | 5 098 odsłon | Natalia Feluś

- Jest przejrzysta i bez zbędnych informacji - opisuje nową stronę internetową gminy burmistrz Robert Maciaszek. Kosztowała 57 tys. zł.

10
Urząd Miejski w Chrzanowie uruchamia nową stronę www
Burmistrz prezentuje nową stronę internetową miasta. Fot. NF
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nowa strona internetowa ma 10 zakładek m.in. o inwestycjach gminnych, które już są zrealizowane, a także tych w budowie. Jest też np. zakładka "Chcę działać" zawierająca linki do organizacji pozarządowych, informacje o budżecie obywatelskim i konsultacjach społecznych.

Jednak trzy najważniejsze składowe nowej witryny miasta to: Zamieszkaj, Zainwestuj i Załatw sprawę. Jak mówi Robert Maciaszek, nowi mieszkańcy w Chrzanowie to dla niego priorytet. Tak samo ważni są inwestorzy, którzy ulokować swoje przedsiębiorstwa w mieście.

Nowości

Co wyróżnia nową stronę? Jak podkreśla burmistrz - wyszukiwarka, która jest umieszczona w centralnym punkcie. W tle możemy oglądać prezentację zdjęć ilustrujących gminę Chrzanów.

- Nowością jest też synchronizacja z mediami społecznościowymi - kanałami gminy, burmistrza czy Kulturalnego Chrzanowa na FB - zaznacza Robert Maciaszek.

Nowa strona kosztowała 57 tys. zł. Projekt zawartości strony powstał w UM, realizacją informatyczną zajęła się firma Ideo z Rzeszowa.

System identyfikacji wizualnej

Strona www jest ostatnim elementem składowym systemu identyfikacji wizaualnej miasta. W jego skład wchodzi zaktualizowany herb Chrzanowa, ekologiczny papier używany w większości przypadków przez UM, gadżety, jak torby płócienne, czapeczki i kubki oraz wznowienie wydawania Kroniki Chrzanowskiej.

Burmistrz zachęca mieszkańców do odwiedzenia nowej witryny (www.chrzanow.pl) w internecie i zgłaszania swoich uwag.

Ludzie:

Robert Maciaszek

Robert Maciaszek

Burmistrz gminy Chrzanów.