Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

Trwa akcja lato z GOKiS-em. Jakie atrakcje dla dzieci proponuje gmina Babice?

04.07.2022 15:00 | 0 komentarzy | 1 225 odsłona | Natalia Feluś

Cykl "Kolorowe Podwórko", wakacyjne seanse filmowe, warsztaty sznurkowe, zajęcia plastyczne i wycieczki - z taką ofertą na ten letni czas wychodzi Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Babicach.

0
Trwa akcja lato z GOKiS-em. Jakie atrakcje dla dzieci proponuje gmina Babice?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Już jutro, 5 lipca, o godz. 10.00 odbędą się zajęcia "Kolorowe Podwórko" w Zagórzu, na placu przy OSP Zagórze. Kolejne z tego cyklu będą 12 lipca w Starej Szkole w Mętkowie, a 19 lipca na boisku sportowym w Olszynach oraz 27 lipca w Wygiełzowie na boisku za Domem Ludowym. Wszystkie kolorowe podwórka zaczynają się o godzinie 10.00. Na te i inne zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu 32 613 40 94 lub za pośrednictwem Facebooka GOKiS-u.

Wakacje w gminie Babice

Filmy na wakacje

6 lipca o godz. 16.00 planowany jest seans filmowy "Munio" w sali kinowej w Babicach. 13 lipca o tej samej porze będzie pokaz filmu "Hotel Transylwania 4: Transformania", a 20 lipca będzie można obejrzeć film "Rodzinka rządzi". Ostatni seans odbędzie się 27 lipca o godz. 16.00 - kino sferyczne.

25 lipca ma się odbyć wspólna polsko-ukraińska zabawa na integracyjnym podwórku na placu zabaw przy Klubie Radar w Babicach.

11 lipca o godz. 16.00 organizatorzy zapraszają do Rozkochowa na warsztaty sznurkowe, które powtórzone będą 18 lipca o tej samej porze w Klubie Radar w Babicach.

Czas bez komputera

W programie wakacji w tej gminie są jeszcze atrakcyjne wycieczki dla dzieci od 7 roku życia: Aktywne Dzieci Latem - czas bez komputera. Trwają jeszcze zapisy na dwie z nich: do 8 lipca na wyjazd do Muzeum Agatu w Rudnie a do 15 lipca na wyjazd do ośrodka rekreacyjnego Karpik w Graboszycach na wspólne pieczenie kiełbasek.