Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Maszyny vendingowe BHP - czym są i czy warto je kupić?

29.06.2022 00:00 | 0 komentarzy | 368 odsłon | red

Materiał promocyjny

Zarządzanie oraz kontrola gospodarki magazynowej wcale nie jest takim łatwym zadaniem, jak może się wydawać. Przepływ materiałów takich jak rękawice, maski, kaski musi być płynny, a więc przeprowadzony z dużą dokładnością. Oczywiście mimo wszystko niekiedy zdarzają się pomyłki. Aby usprawnić wydawanie asortymentu BHP, warto zdecydować się na zakup specjalnych maszyn vendingowych, które znacznie usprawnią cały proces.
0
Maszyny vendingowe BHP - czym są i czy warto je kupić?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

Czym są maszyny vendingowe?

Maszyny vendingowe BHP to nic innego jak inteligentny magazyn, będący doskonałą alternatywą dla standardowego zarządzania tego typu asortymentem. Urządzenie wendingowe pozwala na automatyczne i kontrolowane wydawane środków ochrony osobistej, specjalny system informatyczny zarządza przydziałami i limitami pobrań. To doskonałe rozwiązanie dla firm, które z racji specyfiki swojego profilu działalności ponoszą ogromne koszty związane z wykorzystywaniem artykułów BHP.  Taki automat bhp jest sterowany za pomocą zintegrowanego systemu, który daje naprawdę bardzo duże możliwości. Można zalogować się do aplikacji z poziomu smartfona lub komputera. Każdy użytkownik otrzymuje dostęp do poszczególnych danych. System jest elastyczny, dlatego bez problemu można dopasować go do różnych grup przemysłowych.

Automaty vendingowe - jakie mają zalety?

Maszyny vendingowe to doskonałe rozwiązanie, które przynosi wiele korzyści. Nie tylko usprawnia pracę, ale pozwala również zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy. Po pierwsze w tym wypadku nie ma ryzyka przestojów związanych z wyczerpaniem zapasów,  gdyż mamy stałą kontrolę nad dostępnością poszczególnych produktów. Po drugie, dzięki temu można zanotować spadek zużycia produktów nawet do 50%. Automat zawiadamia o zapotrzebowaniu, optymalizuje zapasy i koszty zakupów, poza tym udostępnia raporty i generuje zamówienia.  
To bardzo dobra opcja, która pozwala na odciążenie firmy z obowiązków związanych z wydawaniem artykułów BHP.
Decydując się na zakup automatu vendingowego można mieć pewność, że uda nam się zaoszczędzić, to też dobry sposób, aby zmniejszyć stany magazynowe, a także przypisać produkty do konkretnych użytkowników i zarejestrować ich pobranie.

Bez wątpienia każda firma powinna iść z duchem czasu. Warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań, dzięki temu firma będzie bardziej wydajna, ale pozwoli to także zaoszczędzić pieniądze. Nowoczesne automaty vendingowe to wygoda, niższe koszty utrzymania, a także stały monitoring stanów magazynowy. Dzięki temu można zoptymalizować pracę przedsiębiorstwa i zadbać o wydatki.

Materiał promocyjny