Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Libiąski piknik charytatywny - dla Maksa na maxa!

21.06.2022 18:00 | 0 komentarzy | 2 595 odsłony | Natalia Feluś

W najbliższą niedzielę na terenie przy Libiąskim Centrum Kultury (ul. Górnicza 1) planowany jest rodzinny piknik charytatywny na rzecz Maksa Tomali. Imprezie towarzyszy parada i zlot motocykli.

0
Libiąski piknik charytatywny - dla Maksa na maxa!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dla Maksa na maxa - pod takim hasłem Stowarzyszenie Serce Libiąża wspólnie z LCK, gminą Libiąż, Armią Janka i Team'em Maxa organizuje rodzinny piknik charytatywny. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Maksa Tomali.

Chłopiec od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i padaczkę lekooporną, a dodatkowo jego kręgosłup zaczął się deformować. Wada pogłębia się bardzo szybko. Kręgosłup miażdży narządy wewnętrzne: płuca i serce. Jedyną nadzieją dla Maksa jest kosztowna operacja w Ameryce. Właśnie na nią będą zbierane pieniądze podczas pikniku rodzinnego.

Parada motocykli i atrakcje dla rodzin

Zabawa wystartuje w niedzielę 26 czerwca o godz. 13.30 paradą i zlotem motocyki.

Zlot i parada motocykli

Piknik rozpocznie się o godzinie 14.00. W programie są zajęcia fitness, występy artystyczne i zabawy taneczne. Będą także konkursy z nagrodami oraz licytacja.

Na przybyłych czeka strefa rodzinna i gastronomiczna. W ramach tej pierwszej odbędą się spacery z alpakami, chodzącymi maskotkami, strzelanie z łuku, wiele innych animacji dla najmłodszych. Druga strefa to coś na ząb: kanapeczki, kiełbaski z grilla, grochówka strażacka i mnóstwo słodkości.

Wszyscy chętni mogą wesprzeć chłopca także poprzez wpłaty dokonywane na stronie fundacji Siepomaga.pl