Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Rodzinne sprzątanie Stelli i Góry Berłowej. Każdy może się przyłączyć

06.05.2022 10:00 | 0 komentarzy | 1 980 odsłona | Marek Oratowski
W sobotę 7 maja działacze chrzanowskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego organizują sprzątanie lasu w rejonie Stelli. Dzień później Zielony Chrzanów zaprasza na sprzątanie Góry Berłowej w pobliżu osiedla Trzebińska.
0
Rodzinne sprzątanie Stelli i Góry Berłowej. Każdy może się przyłączyć
"Przełom" jest jednym z patronów medialnym akcji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Co roku przedstawiciele PTT umawiają się na sprzątanie lasu w innym miejscu. Tym razem 7 maja o godz. 11 zapraszają wszystkich chętnych do Kolonii Stella. Uczestnicy akcji dostaną rękawiczki i worki.

- Plan jest taki, by posprzątać teren leśny od torów do osiedla Południe - informuje Remigiusz Lichota, prezes chrzanowskiego oddziału PTT.

„Przełom" jest patronem medialnym tej pożytecznej akcji, organizowanej we współpracy z gminą Chrzanów i Nadleśnicrwem Chrzanów. Przypomnijmy, że lokalni miłośnicy gór uczestniczą nie tylko w sprzątaniu najbliższego otoczenia, ale także i Beskidów.

Natomiast w niedzielę 8 maja o godz. 12 działacze Zielonego Chrzanowa zainspirowani naszym apelem na przelom.pl posprzątają Górę Berłową (pierwotny, wcześniejszy termin akcji został zmieniony na bardziej dogodny). Zbiórka wszystkich chętnych przy kapliczce św. Józefa od strony obwodnicy. Każdy dostanie rękawiczki i worki.