Rośnie nowy blok na osiedlu Gaj w Trzebini - przelom.pl
Zamknij

Rośnie nowy blok na osiedlu Gaj w Trzebini

06:30, 26.04.2022
Skomentuj Budowa bloku z mieszkaniami komunalnymi przy ul. Jana Pawła II na os. Gaj w Trzebini Budowa bloku z mieszkaniami komunalnymi przy ul. Jana Pawła II na os. Gaj w Trzebini

Budynek wielorodzinny powstaje w sąsiedztwie ul. Jana Pawła II w Trzebini, gdzie do tej pory była duża łąka.

W nowym bloku na osiedlu Gaj będzie 16 mieszkań komunalnych, czyli stanowiących własność gminy. Jak już wcześniej informowaliśmy, 7 lokali będzie 3-pokojowych, 9 lokali 2-pokojowych i jeden dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Ile kosztuje nowy blok?

Inwestycję prowadzi firma Monterin z Katowic, która wcześniej w gminie Trzebinia budowała salę gimnastyczną przy szkole w Myślachowicach.

Koszt budowy bloku na osiedlu Gaj to prawie 3,4 mln zł. Dofinansowanie z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych wynosi 2,5 mln zł.

Kiedy ma być gotowy nowy blok?

Prace ziemne związane z budowa bloku przy ul. Jana Pawła II rozpoczęły się w styczniu tego roku. Obecnie w stanie surowym są wykonane dwie kondygnacje. Zgodnie z umową inwestycja powinna być gotowa do 22 października tego roku.
Władze gminy planują, aby docelowo powstało 6 nowych bloków wielorodzinnych na osiedlu Gaj w Trzebini.

(Łukasz Dulowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

MakariuszMakariusz

0 0

W nocy mieszkańcy będą słyszeć szum "kozika" :)

08:24, 26.04.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%