Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

TRZEBINIA. Nie będzie otwarcia Intermarche przed świętami

17.12.2010 14:47 | 3 komentarze | 11 129 odsłon | red
Najwcześniej w drugiej połowie stycznia gotowy będzie powstający na rogu ulic Kościuszki i św. Stanisława spożywco-przemysłowy market Intermarche. Według wcześniejszych zapowiedzi inwestora sklep miał być otwarty na przełomie września i października.
3
TRZEBINIA. Nie będzie otwarcia Intermarche przed świętami
Otwarcie sklepu Intermarche w Trzebini przełożono na styczeń
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Najwcześniej w drugiej połowie stycznia gotowy będzie powstający na rogu ulic Kościuszki i św. Stanisława spożywco-przemysłowy market Intermarche. Według wcześniejszych zapowiedzi inwestora sklep miał być otwarty na przełomie września i października.

Terminu nie udało się dotrzymać. Wówczas Bartłomiej Tarłowski, specjalista ds. PR w spółce ITM Polska zapowiedział, że market gotowy będzie przed świętami Bożego Narodzenia. Dziś już wiadomo, że i ten termin otwarcia jest nierealny.

- Dopiero w drugiej połowie stycznia planujemy otwarcie sklepu. Poślizg spowodowany jest opóźnieniami ze strony wykonawcy – mówi Mariusz Sioma, koordynator regionu południe w ITM Polska.

Poza spożywczo-przemysłowym marketem, otwarta zostanie również mini galeria handlowa. Będzie działać na około 1000 mkw. Cała powierzchnia została już wynajęta. Ulokowały się tam m.in. sklepy: ze sprzętem RTV i AGD, z tekstyliami, będzie również gastronomia.
(AJ)