Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Program poleceń w Orange Flex - jak to działa i ile można zyskać?

26.01.2022 20:30 | 0 komentarzy | 808 odsłon | red

Materiał promocyjny

Czy wiesz, że Orange Flex oferuje specjalny program poleceń? Sprawdź szczegóły programu i dowiedz się jak z niego korzystać oraz jakie korzyści są z nim związane.
0
Program poleceń w Orange Flex - jak to działa i ile można zyskać?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

Czym więcej masz znajomych w Orange Flex, tym lepiej dla ciebie. Dlaczego? Bo możecie wymieniać się różnymi korzyściami, np. gigabajtami i kodami promocyjnymi. Jak to działa? Bardzo prosto!

Orange Flex - polecaj i zarabiaj, czyli jak to dziaała?

Aby przystąpić do programu, należy zostać użytkownikiem Flexa. Należy pobrać aplikację Orange Flex i aktywować wybrany Plan komórkowy. Następnie można podzielić się swoim kodem ze znajomym, który też jest Flex (ponad miesiąc). Dzięki temu razem dostajecie 100 zł, czyli 70 zł dla osoby, która się dzieli, a dla znajomego 30 zł. Warunkiem skorzystania z promocji jest użycie kodu promocyjnego przez znajomego. Jeśli poleci się Flexa 5 osobom, to osoba polecająca otrzyma dodatkowe 500 GB, a za kolejne 5 osób można dostać kolejne 500 GB - łącznie aż 1000 GB! Z tych promocyjnych gigabajtów może korzystać tylko osoba, która je otrzymała - nie można ich przekazać.

Prezent zostaje przekazany na konto ze środkami Flex. Można je wykorzystać na Flexa (np. na opłatę za swój Plan), ale można również zwrócić sobie je na kartę płatniczą. Prezent zostanie aktywowany z chwilą, gdy znajomy aktywuje swój Plan z twoim kodem i zostanie w Orange Flex ponad miesiąc.

Korzyści w programie poleceń

Za polecenie Flexa znajomemu osoba polecająca otrzymuje 70 zł (za każde polecenie), a znajomy otrzymuje 30 zł (pod warunkiem, że jest Flex ponad miesiąc). A na dodatek po V i X poleceniu dostaje się po 500 GB (łącznie 1000 GB).

Podsumowując, są aż 3 powody, by zostać Flex z czyjegoś polecenia:

  • w Orange Flex nie ma umowy, dlatego można zmienić Plan w każdej chwili (a do tego ma się dużo GB, kartę e-SIM oraz sieć 5G)

  • za polecenie otrzymuje się 100 zł (70 zł dla polecającego i 30 zł dla znajomego)

  • jeśli komuś zabrakło internetu, można podzielić się swoimi gigabajtami

  • a jeśli przystąpi się do Klubu Flex, to dodatkowo można korzystać z wielu atrakcyjnych promocji i zniżek.

Więcej na temat programu Orange Flex polecaj i zarabiaj można znaleźć na stronie: flex.orange.pl/promocje/polecaj-zarabiaj.

 

 

 


Materiał promocyjny