Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

"Przełom" zaprasza do czytania najnowszego numeru

21.01.2022 17:00 | 0 komentarzy | 3 667 odsłony | Natalia Feluś
Proponujemy oderwać się od ciągłych doniesień o koronawirusie i zanurzyć w świat niesamowitych fotografii członków grupy „PRZEŁOMowe Kadry". Można też poczytać m.in. planach dotyczącyh Willi NOT w Trzebini, feriach w mieście i nauce w piżamie. Co jeszcze?
0
"Przełom" zaprasza do czytania najnowszego numeru
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kulturalne plany Potockiego

Poszerzenie działalności kina i oraz remont Willi NOT - to niektóre z planów dyrektora Trzebińskiego Centrum Kultury Adama Potockiego na najbliższe lata. Agnieszka Filipowicz przeanalizowała koncepcję działalności i rozwoju TCK. Wnioskami co zostanie po staremu, a czego nowego możemy się spodziewać, dzieli się na łamach aktualnego wydania „Przełomu".

Willa NOT

Ferie nie tylko w mieście
Ewa Solak pisze o uczniach spędzjacych ferie poza miastem. Niektórzy są  na półkoloniach i wyjazdowych obozach. Część rodzin z dziećmi w wieku szkolnym wykorzystuje ten czas na urlop za granicą. Jest taniej niż w kraju. O tym, gdzie najchętniej wyjeżdżają rodziny oraz jak wyglądają obozy sportowe dowiedzą się Państwo z naszego tygodnika.

Uczestnicy obozu w Poroninie z Akademią Pływania. Fot. Mariusz Brzózka

Na zdalnym w piżamie
Na stronie edukacyjnej poruszamy wzbudzający kontrowersje temat: zdalne czy stacjonarne nauczanie. O tym, co jest lepsze i dlaczego opowiada Monika Paw, nauczycielka nauczania początkowego, pedagog szkolny oraz mama czworga dzieci. W gazecie zamieściliśmy również Państwa opinie w tej sprawie, którymi podzieliliście się z nami na Facebooku.

Monika Paw Fot. Archiwum prywatne

Przełomowy plener fotograficzny
W tym numerze całe dwie strony Magazynu to uczta dla oczu. Prezentujemy wybrane fotografie artystów z facebookowej grupy „PRZEŁOMowe Kadry" z ich wspólnego pleneru. Grupa doświadczonych fotografów oraz tych, którzy dopiero próbują swoich sił za obiektywem spotkała się w niedzielny poranek na terenie jednego z opustoszałych budynków w powiecie chrzanowskim. Efekty mogą Państwo podziwiać na łamach „Przełomu".

Fot. Elżbieta Musialik


"Przełom" czytać można w wersji papierowej, a e-wydanie na www.kiosk.przelom.pl