Nie masz konta? Zarejestruj się

Żarki

Wandale niszczą plac zabaw w Żarkach. Nie brakuje tam także śmieci (ZDJĘCIA)

08.01.2022 16:00 | 5 komentarzy | 2 699 odsłony | Marek Oratowski
Obiekt rekreacyjny w pobliżu boiska LKS Żarki jest odwiedzany nie tylko przez dzieci oraz dorosłych chcących zadbać o kondycję. Zaglądają tam także wandale oraz osoby wyrzucające śmieci gdzie popadnie.
5
Wandale niszczą plac zabaw w Żarkach. Nie brakuje tam także śmieci (ZDJĘCIA)
Plac zabaw w kilku odsłonach, fot. nadesłane przez Czytelniczkę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

„Tak wygląda plac zabaw koło boiska sportowego! Kto jest za to odpowiedzialny ? Wszystko jest zdemolowane, porozbijane butelki, pełno szkieł w piaskownicy, ogrodzenie zdemolowane - brak dwóch bramek - pełno puszek po piwach. W ten plac zabaw zainwestowano kupę pieniędzy i po co, jeśli nikt o to nie dba?. To jest skandal!" - taką wiadomość przesłała nam mieszkanka Żarek, ilustrując ją zdjęciem.

Wybraliśmy się tam z aparatem w sobotnie popołudnie. Obejrzyjcie zdjęcia. Jak sprawdziliśmy, obiekt w skład którego wchodzi parking, plenerowa siłownia i plac zabaw powstał przy ulicy Ikara cztery lata temu, Inwestycja kosztowała 650 tysięcy złotych. Na pewno w obecnym stanie obiekt nie jest wizytówką sołectwa ani gminy. Z tablicy wynika, że teren jest monitorowany. Jednak jak widać nie stanowi to dla wandali większego problemu...