Na wrotki do Myślachowic. Wkrótce otwarcie Trzebińskiego Parku Rozrywki - przelom.pl
Zamknij

Na wrotki do Myślachowic. Wkrótce otwarcie Trzebińskiego Parku Rozrywki

10:19, 29.10.2021
Skomentuj

W drugiej połowie listopada rozpocznie działalność wrotkowisko w Myślachowicach. Inwestycja już się zakończyła.

Prace, które zmieniły myślachowicki dom kultury w ośrodek rekreacji, zrealizowało Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych OLEXBUD z Kątów w Małopolsce.

Jak mówi dyrektor Trzebińskiego Centrum Kultury Adam Potocki, dokładny termin otwarcia Trzebińskiego Parku Rozrywki, bo taką oficjalną nazwę będzie nosiło myślachowickie wrotkowisko, poznamy wkrótce.  Pracownicy są szkoleni, a obiekt wyposażany jest w niezbędne meble. Placówką kieruje Anna Jaworska, która wcześniej szefowała Wiejskiemu Domowi Kultury w Lgocie.

Otwarcie wrotkowiska ma być uroczyste. Dyrektor Adam Potocki nie zdradza jeszcze wszystkich szczegółów, ale już zapowiada m.in. pokazy jazdy na wrotkach. W dniu otwarcia nie będą obowiązywały opłaty za wstęp.

Będą preferencje dla uczniów z lokalnych placówek.
- Szkoły z powiatu chrzanowskiego będą mogły korzystać z wrotkowiska za darmo w godzinach przedpołudniowych od poniedziałku do piątku - dodaje Adam Potocki.

(Agnieszka Filipowicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%