Zawodnik z Libiąża strzelił bramkę w futsalowej Lidze Mistrzów (WIDEO)

27.10.2021 19:30 | 0 komentarzy | 3 353 odsłony | Marek Oratowski
W środę zawodnicy fusalowej drużyny Rekordu Bielsko-Biała pokonali szwedzki zespół Hammarby. Jedną z siedmiu bramek dla nich strzelił libiążanin Paweł Budniak.
0
Zawodnicy Rekordu cieszą się po golu Pawła Budniaka

Gracze Rekordu tym pojedynkiem zaczęli zmagania w II fazie grupowej UEFA Futsal Lidze Mistrzów. Ich rywalami podczas turnieju na Malcie są drużyny Haladas (Węgry), St. Andrews (Malta) i Hammarby (Szwecja). Awans do dalszej fazy uzyska tylko zwycięzca grupy. Futsalowcy Rekordu na początek w środę pokonali 7-2 ekipę Hammarby. Gola na 2-1 w 19. minucie środowego meczu zdobył Paweł „Magic" Budniak, który kolejny raz pokazał swój kunszt techniczny.

Rezerwowym graczem w tym pojedynku był pozyskany latem z Clearexu Chorzów reprezentant Polski Mikołaj Zastawnik z Regulic.

W czwartek 28 października o godz. 17 zespół Rekordu zagra z Haladas, a w sobotę 30 października o godz. 20 zmierzy się z ekipą St. Andrews. Możecie obejrzeć poniżej środowy pojedynek. Bramka Pawła Budniaka padła 1 minutę i 49 sekund przed końcem pierwszej połowy.