Utalentowana zawodniczka z Libiąża wskoczyła na podium

05.09.2021 17:00 | 0 komentarzy | 5 141 odsłon | Marek Oratowski
8-letnia Julia Kolasa odebrała puchar i nagrodę za dobre występy w lidze w narciarstwie zjazdowym. Ze względu na pandemię dopiero w miniony weekend został podsumowany sezon zakończony w marcu.
0
Julia Kolasa na trzecim stopniu podium, fot. udostępnione przez Piotra Kolasę

W sobotę 4 września w auli krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród dla 120 najlepszych dzieci, które w ostatnim sezonie zimowym startowały w XXXIII Lidze MOZN CITY Cup.

Puchar i nagrody rzeczowe za trzecie miejsce w kategorii junior F odebrała Julia Kolasa z Libiąża, reprezentująca klub Sport Szok Kraków. Pierwsze miejsce w tej grupie wywalczyły ex aquo Nina Koncewicz (WKN) Warszawa i Chantal Smolenakova (ASRT Yhigh Tatras Słowacja).

Libiążanka bardzo dobrze radzi sobie w zawodach narciarskich. Między innymi dwa lata temu jako 6-latka wywalczyła prestiżowy Puchar Reksia.