Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Zaproszenia na 18 urodziny - na jakie wzory postawić?

07.07.2021 10:45 | 0 komentarzy | 435 odsłon | red

Materiał promocyjny

Wybór zaproszeń na 18 urodziny nie należy wcale do najprostszych. Zaproszenia powinny nakreślić nam charakter imprezy na którą jesteśmy zaproszeni. W pierwszej kolejności obdarowana osoba pomyśli: "to jest 18 mojej przyjaciółki Kasi", w drugiej "zaproszenie jest z flamingami, więc zapowiada się niezła, tropikalna impreza w ogrodzie".
0
Zaproszenia na 18 urodziny - na jakie wzory postawić?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

Zaproszenia na 18 urodziny

Wkroczenie w dorosłość to dla wielu młodych ludzi wyjątkowy okres w życiu. Jest to moment, w którym zmiany zachodzą intensywnie. Przypieczętowaniem owego wydarzenia jest impreza urodzinowa. Każdy według uznania; jedni wyprawiają szumne imprezy przypominające huczne wesela, inni zaś skromnie w gronie najbliższych znajomych i przyjaciół. Zazwyczaj występuje ona w dwóch formach: pierwsza często jest celebrowaniem urodzin w małym gronie rodzinnym, druga z kolei przeznaczona stricte dla znajomych i przyjaciół i odbywa się w wynajętych klubach, czy salach z muzyką i parkietem do tańca. To najczęstszy model osiemnastek.
Jak na każde ważne wydarzenie przystało, aby poinformować gości o zbliżającej się 18tce należy rozesłać/rozdać zaproszenia. Jest to elegancka forma kontaktu między zapraszającym, a gośćmi i pamiątka, którą później można zachować.

Jakie zaproszenie wybrać?

Wybór jest ogromny, kwestia upodobań i gustu. Najczęściej jest to element, który będzie wstępem do kolorystyki, która później znajdzie się w miejscu docelowym; na przyjęciu.
Wśród niegasnących trendów niegasnącym powodzeniem cieszy się kolor rose gold. Różowe złoto jest wdzięcznym kolorem, ponieważ nadaje elegancji, ale i zachowuje dziewczęcy styl, więc jest idealnym wyborem dla młodej kobiety.

Zaproszenia tego typu świetnie komponują się w towarzystwie gadżetów i artykułów dekoracyjnych również w kolorze rose gold.
Jest to tylko jeden z wielu przykładów rozwiązań, które oferujemy. Szeroki asortyment pozwala nam stworzyć wyjątkową imprezę 18tkową. W ofercie znajdziecie również zaproszenia w kolorze złotym, czarnym, wielokolorowym, motywem jednorożca, neonu, czy komiksu. Wybór jest po Waszej stronie.

Czy zaproszenia można personalizować?

Możemy zdecydować się na personalizację produktu, czyli wypełnienie wszelkimi danymi potrzebnymi do zaproszenia przez grafika, dzięki czemu zaproszenie zyskuje na wyjątkowości, a przy tym zaoszczędzimy swój czas w wypełnianiu odręcznym i nie marnujemy lasu na błędy i pomyłki :) Każdy gość na pewno poczuje się w ten sposób wyróżniony.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zaproszeń na 18 urodziny w tym zaproszenia personalizowane --> happenings.pl/zaproszenia-na-18 drukujemy je samodzielnie, wg. autorskich wzorów dzięki czemu mamy pewność, że są one jedyne i niepowtarzalne.

Udanej imprezy!Materiał promocyjny