Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

„Pokonamy Szwecję po ciężkim boju”. Wy też jesteście tego zdania?

23.06.2021 14:00 | 4 komentarze | 1 020 odsłona | Marek Oratowski
Zapytaliśmy o wynik dzisiejszego spotkania piłkarskiego Euro „o wszystko" między Polakami i Szwedami. Generalnie wśród lokalnych VIP-ów i osób publicznych panuje optymizm.
4
„Pokonamy Szwecję po ciężkim boju”. Wy też jesteście tego zdania?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Jak zwykle jestem optymistą. Typuję, że zacięcie widoczne w kadrze, pokora i szacunek dla rywala zaowocują tym, że po ciężkim boju wygramy 2-1 - mówi wicestarosta Bartłomiej Gębala, długoletni sędzia piłkarski.

Taki sam wynik, czyli 2-1 dla Orłów, typuje prezes Zarządu Obiektów Powiatowych w Chrzanowie Jakub Zieliński. Liczy na to, że podopieczni Paulo Sousy zagrają z takim zaangażowaniem, jak z Hiszpanią. Podobnie 2-1 obstawia wójt Babic Radosław Warzecha.

- Choć to jest piłka i wszystko może się zdarzyć. Najważniejsze, żeby nasi powalczyli - zastrzega.

- Moim zdaniem mecz zakończy się wynikiem 2-0 dla Polski - to przewidywania dyrektora chrzanowskiego szpitala Artura Baranowskiego. Deklaruje, że jest piłkarskim kibicem.

- Wygramy 1-0 - typuje burmistrz Trzebini Jarosław Okoczuk.

Zobaczymy, czy te przewidywania się sprawdzą. A Wy jaki wynik obstawiacie?

Mecz rozpoczynający się o godzinie 18 można będzie też obejrzeć w strefie kibica na Placu Tysiąclecia w Chrzanowie oraz nad trzebińskim Balatonem.

Polska powalczy o awans do 1/8 finału Euro 2020. Zwycięstwo daje naszemu zespołowi pewną promocję, choć nie wiadomo, czy z pierwszego, czy drugiego miejsca.