Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Autor poczytnych kryminałów przyjedzie do Libiąża

05.06.2021 17:00 | 1 komentarz | 2 411 odsłony | Marek Oratowski
W piątek 18 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Libiążu z czytelnikami spotka się Wojciech Chmielarz. Jest uznawany za jednego z najbardziej obiecujących pisarzy kryminalnych młodszego pokolenia.
1
Autor poczytnych kryminałów przyjedzie do Libiąża
Wojciech Chmielarz podczas jednego ze spotkań z czytelnikami, fot. Facebook
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pisarz odwiedzi Libiąż w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki. Wydarzenie to jest współfinansowane przez Instytut Książki i będzie pierwszą od dłuższego czasu stacjonarną imprezą w libiąskiej bibliotece głównej. Bezpłatne zaproszenia na spotkanie będą tam dostępne od 7 czerwca.

Osoby, które z różnych przyczyn nie będą mogły przyjść bądź zabraknie dla nich miejsca (liczba uczestników jest ograniczona), mogą obejrzeć na żywo transmisję online w mediach społecznościowych.

Wojciech Chmielarz to 37-letni autor kryminałów, dziennikarz, zdobywca Nagrody Wielkiego Kalibru (2015), pięciokrotnie nominowany do tej nagrody. Publikował m.in. w „Pulsie Biznesu", „Pressie", „Nowej Fantastyce", „Pocisku" i „Polityce".

To autor cyklu powieści o komisarzu Jakubie Mortce: Podpalacz (2012), Farma lalek (2013), Przejęcie (2014), Osiedle marzeń (2016), Cienie (2018), cyklu gliwickiego: Wampir (2015) i Zombie (2017) oraz postapokaliptycznej powieści Królowa głodu (2014).