Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Bramkarz Okleśnej obronił dwa karne na boisku lidera. Jego zespół dalej gra o awans (ZDJĘCIA, WIDEO)

16.05.2021 20:00 | 0 komentarzy | 4 740 odsłony | Marek Oratowski
W niedzielę piłkarze Okleśnej w meczu na szczycie chrzanowskiej KEEZA Klasy B przeprowadzili dwie skuteczne kontry na wagę wygranej. Bohaterem meczu z liderem z Luszowic był ich bramkarz Łukasz Dobranowski.
0
Bramkarz Okleśnej obronił dwa karne na boisku lidera. Jego zespół dalej gra o awans (ZDJĘCIA, WIDEO)
Akcja Polonii Luszowice na połowie Okleśnej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

KEEZA Klasa okręgowa - Chrzanów

Kalwarianka Kalwaria - Nadwiślanin Gromiec 3-1
Stowarzyszenie Victoria 1918 Jaworzno - Brzezina Osiek 2-1

KEEZA Klasa A - Chrzanów

Zagórzanka Zagórze - Błyskawica Myślachowice 3-4

KEEZA Klasa B - Chrzanów

Polonia Luszowice - Nadwiślanka Okleśna 0-2 (0-0)
0-1 Szymon Motyl (77), 1-1 Szymon Wojtoń (90+3)

Luszowice: Woźniak - Drabiński, Koziarz, Dymanus, Przebindowski, Konsek (46. Czub), Ostachowski (80. Krupa), Ł. Górkowski (82. O. Palka), Stępień, I. Palka (46. Kozakiewicz), K. Górkowski

Okleśna: Dobranowski - Jakubik, Herma, Wacławek, Buczek, Gierczak, Stańczyk, Motyl, Wojtoń, Skwarczyński (60. Giermek), Jochymek (75. Wachnicki)

W pierwszej połowie gospodarze mieli kilka okazji. Piłka ostemplowała poprzeczkę po uderzeniach Karola Górkowskiego i Artura Konska. W drugiej odsłonie częściej atakowali gospodarze, jednak Łukasz Dobranowski miał swój dzień. Obronił kilka kąśliwych strzałów oraz dwa karne wykonywane przez Damiana Przebindowskiego i Karola Górkowskiego.

- Nie pamiętam spotkania, w którym nie strzelilibyśmy dwóch jedenastek - przyznał po końcowym gwizdku Ireneusz Palka, grający trener Polonii Luszowice.

Goście skarcili jego zespół. Przeprowadzili dwie skuteczne kontry. Pierwszą w 77. minucie strzałem z lewej strony pola karnego sfinalizował Szymon Motyl. W ostatniej akcji meczu, gdy pod bramkę gości pobiegł nawet bramkarz Polonii, gracze Okleśnej doszli do futbolówki i Szymon Wojtoń po długim rajdzie umieścił ją w pustej bramce.

Tym samym Luszowice zanotowały drugą porażkę w sezonie (po przegranej z Młoszową), a depcząca im po piętach Okleśna pozostaje w grze o awans. Traci do Polonii 8 punktów.

Obejrzyjcie zdjęcia i wideo z meczu z wypowiedzią szkoleniowca gości Krzysztofa Doległo.

Górnik Siersza - Ruch Młoszowa 4-2

Zryw Brodła - Korona Mętków 6-1