Sympatyczne siostrzyczki z Woli Filipowskiej zrobiły prześliczne Marzanny, które już odpłynęły do morza.
- Dziś też zima nie chciała ustąpić miejsca wiośnie, dlatego Karolina (5 lat) i Natalia (2,5 roku) stanęły na wysokości zadania i pomimo nie sprzyjającej pogody uznały, że tak jak wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, tak wszystkie rzeczki, nawet te z Woli Filipowskiej, prowadzą do morza, gdzie ma odpłynąć Panna Marzanna. Dziewczynki mają nadzieję, że już w tym tygodniu nadejdzie prawdziwa wiosna - napisała w niedzielę w mailu do redakcji ich mama.Karolinka i Natalia Mosz z Woli Filipowskiej pozdrawiają i życzą wszystkim szybkiej, ciepłej i prawdziwej wiosenki. Dołączają też wierszyk.
"... Wiosna już nadchodzi,
zima odejść nie chce,
nocą jeszcze mrozi,
śniegiem prószy jeszcze.
Marzanno, Marzanno,
ty zimowa panno,
dziś cię utopimy,
bo nie chcemy zimy..."
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Nowa książka o Helenie Kmieć z Libiąża
Panie Oratowski i reszta! Szybkie szkolenie z edytorstwa konieczne!!
Złoty pył.
23:13, 2025-05-12
88 lat temu na Grunwaldzkiej w Chrzanowie
Przypomnę że od 1945 r do 1989 czyli w tym szarym komunistycznym kraju bez ,, radości" I dobrobytu jak tutaj Przełom pisze przybyło nas około 15 milionów ludzi. Od 1989 w zachodnim dobrobycie hehe nie przybywa nic a nawet ubywa nam ludności. Więc przestańcie prać młodym mózgi jak to było źle. Lata 70 były naprawdę na wysokim poziomie jak na tamte czasy i to w każdej dziedzinie. Do tej pory nie rozkradli tego co wtedy powstało
Ogień
22:11, 2025-05-12
Bezrobotni pracują za 12 złotych za godzinę
Ale za to ten pajac z PO Jerzy Kasprzyk dyrektor który na targu kupił wykształcenie jeździ nowiutkim BMW. Brawo POwcy,a ludzie powinni mu splunąć w tę POwską facjatę.
Tak dla Polski
21:57, 2025-05-12
Miłość do klasyków jest jak postępująca choroba
Wreszcie jakis wartosciowy artykul na tym pozal sie Boze portaliku.
Jan66
21:28, 2025-05-12
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz