Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

Przedstawiciele firmy przyjdą na inwentaryzację

04.03.2021 15:00 | 1 komentarz | 7 843 odsłon | Tadeusz Jachnicki
Weryfikację możliwości technicznych montażu kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła przeprowadzają w Babicach przedstawiciele FlexiPower Group.
1
Przedstawiciele firmy przyjdą na inwentaryzację
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Inwentaryzacja dotyczy domów osób, które zgłosiły się do projektu "Montaż instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie gmin: Nowy Targ, Miasta Nowy Targ, Czorsztyn, Łapsze Niżne, Brzesko, Alwernia, Babice, Chrzanów, Libiąż oraz Trzebinia".

Wspomnianymi inwentaryzującymi przedstawicielami firmy są Michał Czuryło oraz Piotr Świderski.

- Podobna inwentaryzacja odbywać się będzie teraz również w pozostałych gminach powiatu chrzanowskiego, bo jak zostaliśmy poinformowani, w pierwszych etapie idą tzw. gminy autostradowe. Po inwentaryzacji ma się rozpocząć montaż. Miejmy nadzieję, że już nie będzie żadnych niespodzianek, bo wszystko przy tym projekcie jak wiemy trwa zbyt długo i może zniechęcić mieszkańców do udziału w kolejnych takich projektach - mówi Radosław Warzecha, wójt Babic.

Każdy z mieszkańców Babic, w przypadku wątpliwości przy identyfikacji przedstawicieli firmy FlexiPower Group, proszony jest o kontakt telefoniczny pod nr 32 620 11 25 wew. 50, celem zweryfikowania danych osób dokonujących wizji lokalnej.