Luszowice zagrały na remis z Myślachowicami (WIDEO)

28.02.2021 18:50 | 0 komentarzy | 3 936 odsłony | Marek Oratowski
Niedzielny sparing rozegrany na bocznym boisku w Luszowicach zakończył się wynikiem 2-2.
0
W akcji ofensywnej piłkarze Myslachowic

Dla graczy Luszowic był to pierwszy mecz kontrolny, dla ekipy Myślachowic drugi (wcześniej pokonała Ostrężnicę 2-1). W 9. minucie po podaniu Karola Górkowskiego strzałem z bliska na prowadzenie wyprowadził Polonię Sebastian Kozakiewicz. W 18. minucie goście wyrównali po uderzeniu Tomasza Łukasika z rzutu wolnego wykonywanego z 20 metrów.

W 40. minucie po centrze z lewej strony dogodnej okazji dla przyjezdnych nie zmarnował Kacper Głowacz. W ostatniej akcji pierwszej połowy Karol Górkowski uderzył w poprzeczkę.

Wynik na 2-2 w 77 minucie strzałem z kilku metrów po centrze z rogu i asyście Karola Górkowskiego ustalił Damian Przebindowski.

Obejrzyjcie zdjęcia oraz wideo z meczu i wypowiedź trenera gospodarzy Ireneusza Palki.