Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

CHRZANÓW. Przedsiębiorcy rozpoczną Dni Chrzanowa

02.06.2011 20:54 | 0 komentarzy | 4 003 odsłony | red
W piątek od godz. 10 do 18 na placu Tysiąclecia zaprezentuje się ponad czterdziestu wystawców, uczestniczących w Targach Przedsiębiorczości. Organizuje je Chrzanowska Izba Gospodarcza. Impreza rozpocznie tegoroczne Dni Chrzanowa.
0
CHRZANÓW. Przedsiębiorcy rozpoczną Dni Chrzanowa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W piątek od godz. 10 do 18 na placu Tysiąclecia zaprezentuje się ponad czterdziestu wystawców, uczestniczących w Targach Przedsiębiorczości.  Organizuje je Chrzanowska Izba Gospodarcza. Impreza rozpocznie tegoroczne Dni Chrzanowa.

Targi będą wielobranżowe. Zaprezentują się wystawcy prowadzący firmy związane m.in. z motoryzacją, budownictwem, branżą meblarską. Połowa przedsiębiorców to członkowie ChIG. Do Chrzanowa przyjadą też przedstawiciele firm z powiatu oświęcimskiego. Swoje stoiska będą miały gminy oraz powiat.

Imprezie patronuje marszałek małopolski Marek Sowa, a współorganizuje ją burmistrz Ryszard Kosowski.

- Koszty wynajmu pawilonów o powierzchni 6 mkw. wynosiły od 390 zł do 490 zł, jednak chętnych nie brakowało. Finansowy bilans organizacji imprezy wyszedł na zero. Zapraszam wszystkich mieszkańców do odwiedzenia stoisk. W piątek do Chrzanowa przyjeżdża także wiele osób z zewnątrz, robiących zakupy na weekend. Liczę więc na sporą frekwencję - powiedział nam Tomasz Żołądź, pełnomocnik Chrzanowskiej Izby Gospodarczej ds. organizacji targów.
Marek Oratowski