Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

KONKURS. Złóżmy sobie świąteczne i noworoczne życzenia

06.12.2020 11:16 | 0 komentarzy | 1 355 odsłona | Grażyna Kaim
Gorąco zachęcamy: napiszcie, czego chcecie życzyć na święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok najbliższym, sąsiadom, nieznajomym, światu?
0
KONKURS. Złóżmy sobie świąteczne i noworoczne życzenia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Święta, jak wszystko w tym roku, będą trochę inne. Skromniejsze, w mniejszym gronie... Zapewne już teraz myśleniu o Bożym Narodzeniu i Nowym Roku towarzyszy wiele ciekawych refleksji, bo 2020 rok pokazał, że w życiu wszystko się może zdarzyć.

Mamy więc dla Was propozycję. Napiszcie świąteczne i noworoczne życzenia, a potem prześlijcie je do redakcji. Mogą być dedykowane konkretnej osobie, grupie osób (np. dzieciom, seniorom, lekarzom itp.); może to być osoba anonimowa, czy po prostu ludzie na świecie.

Do udziału w naszej akcji zapraszamy dorosłych i dzieci, mieszkańców ziemi chrzanowskiej.

Podpiszcie życzenia imieniem i nazwiskiem, imieniem lub pseudonimem. Dodajecie miejscowość, w której mieszkacie. Do życzeń można dołączyć jakiś element graficzny (rysunek).

Najciekawsze opublikujemy w świątecznym numerze "Przełomu" i mamy nadzieję, że będą dla wszystkich Czytelników miłą lekturą. Nagrodzimy je też "Przełomowymi" upominkami.

Na Wasz życzenia czekamy do 14 grudnia. Przesyłajcie je mailem na adres: promocja@przelom.pl.

Do maila dołączcie informację zezwalającą na przetwarzanie Waszych danych osobowych na potrzeby konkursu, a w przypadku nieletnich zgodę rodziców na udział w konkursie.