Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Festiwal Chechło Life we wrześniu. O ile koronawirus nie pokrzyżuje planów

09.08.2020 17:00 | 4 komentarze | 3 308 odsłony | Agnieszka Filipowicz

Zapowiadany już od wielu miesięcy festiwal muzyczny nad Chechłem ma odbyć się 19 września. O ile sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli. Impreza będzie miała jednak mniejszy rozmach niż pierwotnie planowano.

4
Festiwal Chechło Life we wrześniu. O ile koronawirus nie pokrzyżuje planów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak informuje Adam Potocki, dyrektor Trzebińskiego Centrum Kultury, ze względu na pandemię zostanie zmieniona formuła festiwalu. Zrezygnowano z zaproszenia zespołu Happysad. Impreza ma mieć charakter bardziej lokalny. Wystąpią kapele wywodzące się z ziemi chrzanowskiej: Sztywny Pal Azji, Credo, Eder.

- Większy nacisk położyliśmy na imprezy towarzyszące związane ze zdrowiem i profilaktyką - zapowiada Adam Potocki. W planach są np.: zajęcia fitness, warsztaty taneczne, bezpłatne porady dietetyczne i medyczne, pogadanki profilaktyczne. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych - konkursów sportowych i zabaw z nagrodami.

Przypomnijmy, że impreza została wybrana przez głosujących spośród projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego województwa małopolskiego. Na festiwal samorząd wojewódzki ma wyłożyć prawie 150 tys. zł.