Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Pasjonatki ogródków i kwiatów nagrodzone. Eneris rozstrzygnął konkurs

09.07.2020 11:00 | 0 komentarzy | 2 391 odsłony | Agnieszka Filipowicz

Wystarczyło pochwalić się swoim ogródkiem, warzywnikiem lub ukwieconym balkonem na portalu społecznościowym, by wygrać konkurs ogłoszony przez spółkę Eneris. Wśród trzech laureatek  (1 z Małopolski i 2 ze Śląska), znalazła się chrzanowianka, która zdobyła pierwsze miejsce.

0
Pasjonatki ogródków i kwiatów nagrodzone. Eneris rozstrzygnął konkurs
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Internetowy projekt zorganizowano w ramach programu „Eko-zdrowe warzywa ogrodowe".
- Na profilu ENERIS na Facebooku został ogłoszony konkurs „Pochwal się swoim ogródkiem", który polegał na publikacji zdjęć ogrodu, warzywnika, skrzynek czy donic balkonowych - mówi Monika Kita, starszy specjalista ds. komunikacji w Eneris.

Pod postem konkursowym w komentarzach pojawiło się łącznie 36 zdjęć upraw balkonowych i ogrodowych, które otrzymały łącznie 1228 polubień. Trzy zwycięskie zdjęcia, które dostały najwięcej lajków na Facebooku, będzie można oglądać na chrzanowskim deptaku w specjalnej galerii fotograficznej.

Autorki trzech najbardziej popularnych zdjęć otrzymały miano „Ogrodnika z pasją", wygrały tunele ogrodowe oraz zestaw doniczek i nasion. Pierwsze miejsce zdobyła mieszkanka Chrzanowa. Zdjęcie pani Katarzyny otrzymało 214 lajków. Drugie miejsce zdobyła miłośniczka ogrodów z Zawad, a trzecie - mieszkanka Jastrzębia.