Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

Co wybory to samo. Banery znów zniszczone

22.06.2020 17:50 | 16 komentarzy | 3 841 odsłony | Marek Oratowski

Kampania prezydencka na ostatniej prostej. Walka o głosy się zaostrza. Niektóre sztaby zgłaszają przypadki zniszczenia materiałów wyborczych.

16
Co wybory to samo. Banery znów zniszczone
Poseł Krzysztof Kozik pokazuje na swoim profilu na FB zniszczone plakaty w powiecie chrzanowskim i okolicznych miastach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przedstawciele PiS-u sygnalizują, że sporo banerów uległo zniszczeniu.

- Nie tak dawno, bo 2 czerwca byłem świadkiem w sądzie w sprawie niszczenia materiałów wyborczych Beaty Szydło w wyborach do europarlamentu. Teraz sytuacja jest jeszcze gorsza. Zniszczono nam więcej banerów, które musimy uzupełniać. Na przykład w Libiążu poniszczonych mamy 10 z prawie 30. W Chrzanowie też mam doniesienia o zniszczeniu pojedynczych banerów Andrzeja Dudy. Między innymi ten wiszący w pobliżu starostwa został zamalowany czarną farbą. Musimy wieszać nowe. To samo dzieje się w Oświęcimiu. Nie wszyscy chyba dorośli do polityki - zaznacza Krzysztof Kozik, poseł PiS-u i prezes zarządu powiatowego partii.

Także pojedyncze banery kandydata PO Rafała Trzaskowskiego zostały zdewastowane. Tak przynajmniej donoszą internauci.

- W Babicach mamy dwa zniszczone banery z wizerunkiem naszego kandydata Władysława Kosiniaka-Kamysza. Jednak trudno powiedzieć, czy to sprawka konkurencji politycznej, czy deszczu i wiatru - podkreśla Jarosław Babiec, prezes zarząd powiatowego PSL.

Ludzie:

Krzysztof Kozik

Krzysztof Kozik

Związkowiec, polityk z Libiąża