Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Sabotażysta niedługo zagości w Libiążu. Weź udział w niezwykłej grze terenowej

12.06.2020 12:00 | 0 komentarzy | 1 778 odsłona | Marek Oratowski

Na początku lipca miłośnicy przygód zjadą do Libiąża, by uczestniczyć w pasjonującej rozgrywce.

0
Sabotażysta niedługo zagości w Libiążu. Weź udział w niezwykłej grze terenowej
Uczestnicy ubiegłorocznej gry Ekspedycja Express w Libiążu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

"Jeśli oglądałeś program Agent Gwiazdy to wiesz czego możesz się spodziewać! Przygotowaliśmy wraz z psychologami niezwykłą grę, w której nic nie jest pewne do samego końca! To świetna forma rozrywki, w której gracze grają w jednej maksymalnie 25-osobowej drużynie (nie ma rejestracji drużyn, każdy zgłasza się indywidualnie). Wśród wszystkich kryje się tzw. Sabotażysta - osoba wylosowana na początku rozgrywki, której celem jest utrudnianie wykonywanych zadań reszcie zespołu" - zachęcają organizatorzy.

- Cieszę się, że oprócz Wrocławia, Katowic i Gdańska impreza odbędzie się też w Libiążu. Zamierzam wziąć udział w grze - mówi libiąska radna Agnieszka Siuda.

Start 5 lipca o godz. 13 w Parku Młodości w Libiążu. Rozgrywka potrwa sześc godzin. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

Przypomnijmy, że w czerwcu ubiegłego roku w Libiążu odbyła się gra Ekspedycja Express. Uczestniczyło w niej 35 osób, tworzących dwanaście drużyn. Zmeizryli się z ciekawymi zadaniami. Do wykonania niektórych z nich musieli namówić przechodniów, a nawet policjanta. Między innymi jedli ... robaki.

Sabotażysta to gra firmowana przez organizujących Ekspedycję Express.