Do włamania doszło na Trzebińskiej w Chrzanowie.
W niedzielę, 7 czerwca mieszkaniec Chrzanowa zgłosił na policję, że ktoś włamał się do jego garażu na ul. Trzebińskiej.
- Złodziej ukradł stamtąd rower o wartości dwóch tysięcy złotych - informuje Iwona Szelichiewicz, rzeczniczka chrzanowskiej policji.
Na miejscu okazało się, że ktoś włamał się także do sąsiedniego garażu oraz próbował włamać się do kolejnego. Trwa ustalanie strat.
W tym samym dniu policjanci dostalo też zgłoszenie o próbie włamania do garażu przy Kanałowej w Chrzanowie.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz