Nowa przychodnia na os. Południe w Chrzanowie już działa (WIDEO) - przelom.pl
Zamknij

Nowa przychodnia na os. Południe w Chrzanowie już działa (WIDEO)

13:00, 02.03.2020
Skomentuj

Od poniedziałku pacjenci mogą odwiedzać Miejską Przychodnię Rejonowo - Specjalistyczną nr 3 Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Chrzanowie. Lekarze podstawowej opieki zdrowotnej już zaczęli przyjmować.

Prace budowlane przy ul. Kalinowej rozpoczęły się w maju 2018 r. Niedawno się zakończyły.

Na razie działa tylko poradnia podstawowej opieki zdrowotnej, ale na blisko tysiącu metrów kwadratowych znajdą się także poradnie: stomatologiczna wraz z pracownią cyfrowej radiologii, ginekologiczno - położnicza z wydzieloną poczekalnią dla pacjentek, neurologiczna, neurologiczna dziecięca, reumatologiczna.

Jest także oddział dziennej rehabilitacji z salą gimnastyczną.

[WIDEO]3376[/WIDEO]

(Ewa Solak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%