Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Głosujcie na Eder w zestawieniu Trójki!

15.02.2020 18:42 | 5 komentarzy | 2 299 odsłony | Agnieszka Filipowicz

Drugi po Sztywnym Palu Azji chrzanowski zespół w historii - Eder, właśnie zameldował się w zestawie do głosowania na Listę Przebojów Programu Trzeciego. Z piosenką bardzo na czasie, bo pod znamiennym tytułem "Smog".

5
Głosujcie na Eder w zestawieniu Trójki!
fot. Bogusław Pawłowski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Stała się rzecz, o której nawet nam się nie śniło. Gdy dowiedzieliśmy się o tym, że będziemy w propozycjach do Listy Przebojów Trójki, nie mogliśmy uwierzyć. Dopiero gdy zobaczyliśmy na stronie Polskiego Radia nazwę EDER, zaczęło do nas dochodzić, co się właśnie wydarzyło. To naprawdę spełnienie marzeń i bardzo się cieszymy, że „Smog" zyskał uznanie zarówno publiczności, jak i redakcji Trójki - mówi Maciej Nowak, lider zespolu Eder.

Utwór „Smog" powstawał przez dwa lata. Swój udział w nim miała również Ola Góralska, wokalistka duetu Kwiatki, której chórki wpasowały się w koncepcję najnowszego singla zespołu Eder.
- Gdyby udało się wejść do zestawienia, bylibyśmy niesamowicie szczęśliwi, dlatego prosimy wszystkich o głosy na „Smog" - dodaje Maciek Nowak.

Lider zespolu Eder Maciej Nowak to syn wokalisty Sztywnego Pala Azji, który jako pierwszy chrzanowski zespół, 33 lata temu, pojawił się w zestawie do głosowania w Trójce z piosenkę „Kurort".

Posłuchaj „Smogu" TUTAJ

Zagłosuj TUTAJ