Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Chrzanowianie powalczą o awans do mistrzostw Polski

17.01.2020 09:00 | 0 komentarzy | 2 736 odsłony | Michał Koryczan

Piłkarze ręczni PMOS Chrzanów będą gospodarzem sobotniego turnieju barażowego, będącego przepustką do 1/16 mistrzostw Polski juniorów.

0
Chrzanowianie powalczą o awans do mistrzostw Polski
Grzegorz Solarski, trener piłkarzy ręcznych PMOS Chrzanów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W zakończonych w grudniu zeszłego roku rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów, drużyna PMOS zdobyła 21 punktów, notując siedem zwycięstw i trzy porażki.

Dało to chrzanowskiej ekipie, prowadzonej przez Grzegorza Solarskiego drugie miejsce, tuż za plecami MKS PM MPEC Tarnów (odniósł komplet wygranych).

Wicemistrzostwo województwa dało PMOS prawo organizacji turnieju barażowego o awans do 1/16 mistrzostw Polski juniorów. Zagrają w nim jeszcze: MOSiR Bochnia, Kusy Kraków oraz Krakowiak Kraków.

W rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów, we własnej hali chrzanowscy szczypiorniści okazali się lepsi od każdego z tych rywali. Krakowiaka pokonali 28-26, Bochnię 36-22, a Kusego 31-26. Mamy nadzieję, że w sobotę szczypiorniści PMOS znów będą mieli powody do radości.

Program turnieju barażowego o awans do 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów (sobota, 18 stycznia, hala sportowa w Chrzanowie)
godz. 9.00: PMOS Chrzanów - MOSiR Bochnia
godz. 10.30: Kusy Kraków - Krakowiak Kraków
godz. 12.00: mecz o III miejsce w turnieju
godz. 13.30: mecz o I miejsce w turnieju