Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

W Chrzanowie rządzi opozycja. Wymieniła ludzi w zgromadzeniach związków: śmieciowego i komunikacyjnego

30.12.2019 13:00 | 21 komentarzy | 7 224 odsłon | Łukasz Dulowski

- To uchwała polityczna, odwetowa - stwierdził podczas poniedziałkowej sesji rady miejskiej radny Janusz Jedynak, jedna z czterech odwołanych osób.

21
W Chrzanowie rządzi opozycja. Wymieniła ludzi w zgromadzeniach związków: śmieciowego i komunikacyjnego
Radny Janusz Jedynak to jedna z czterech osób z proburmistrzowskiego klubu Nowa Energia dla Chrzanowa, które straciły członkostwo w zgromadzeniach związków komunalnych
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Janusz Jedynak i Krzysztof Brandys (należący do proburmistrzowskiego klubu Nowa Energia dla Chrzanowa) stracili członkostwo w zgromadzeniu Związku Komunalnego Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie. Zastąpili ich: Ryszard Leśniak z Klubu Radnych PiS oraz niezrzeszony Tomasz Brożek.

Radna Alicja Bębenek z Nowej Energii dla Chrzanowa i niezasiadający w radzie Andrzej Oczkowski zostali odwołani ze zgromadzenia Związku Międzygminnego Gospodarka Komunalna w Chrzanowie. Zastąpili ich: Roman Madejski i Krzysztof Kasperek z Klubu Radnych PiS.

Dzisiejsze zmiany to drugi sukces personalny opozycji w radzie miejskiej. Wcześniej udało jej się odwołać ze stanowiska przewodniczacego rady Krzysztofa Zubika.