Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

13.12.2019 18:00 | 0 komentarzy | 5 076 odsłon | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 10.12.2019 08:36

Materiał promocyjny

 

Fotokalendarz to wspaniały prezent na święta, który będzie służył cały rok! To idealny podarunek dla rodziców i dziadków, którzy patrząc na zdjęcia, będą zawsze pamiętali o tym, że bardzo ich kochacie. Wybierz zdjęcia rodzinne do fotokalendarza i spraw bliskim radość oraz przywołaj piękne wspomnienia wspólnych chwil.

 

0
Fotokalendarz – podaruj bliskim radość z Empik Foto!
Fotokalendarz od Empik Foto
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

Fotokalendarz to specjalny rodzaj kalendarza, który możesz stworzyć z własnych zdjęć albo obrazków. Ilość fotografii, zamieszczonych przez Ciebie w projekcie, zależy wyłącznie od Twoich preferencji. Jeśli decydujesz się na kalendarz ścienny, wystarczy tylko 13 Twoich fotografii – 1 na okładkę i po 1 na każdy miesiąc.

Fotokalendarz na prezent

Personalizowany fotokalendarz to prezent wprost idealny. Przede wszystkim z powodu zdjęć, które wybierzesz do stworzenia projektu, a po drugie dzięki możliwości zaznaczenia w kalendarzu ważnych rodzinnych dat. Osoba, którą obdarujesz fotokalendarzem nie będzie musiała pamiętać o wszystkich urodzinach i imieninach, ponieważ kalendarz jej o tym przypomni. Dzięki Empik Foto pokreślony i brzydki kalendarz to już przeszłość.

Kolejną świetną opcją jest to, że fotokalendarz możesz rozpocząć od dowolnego miesiąca - może to być klasycznie styczeń, wrzesień jako początek roku szkolnego – jednak równie dobrze może to być jakikolwiek inny miesiąc.

Jak zrobić fotokalendarz?

Stworzenie fotokalendarza jest bardzo proste i nie wymaga od Ciebie ponadprzeciętnych umiejętności graficznych. Nie musisz także wcale być specjalistą i znawcą skomplikowanych programów komputerowych. W Empik Foto fotokalendarz zrobisz w parę chwil za pomocą prostego edytora dostępnego na stronie internetowej.

Dodatkowo, tworząc fotokalendarz możesz korzystać z gotowych tematycznych szablonów, które później w dowolnym momencie możesz edytować. Wszystko to sprawia, że tworzenie fotokalendarza to tak naprawdę prawdziwa przyjemność.

 

Jaki fotokalendarz wybrać?

To, jaki fotokalendarz na prezent wybierzesz, zależy od osoby, której chcesz go podarować. Fotokalendarz dla rodziców, którzy są aktywni zawodowo i większość czasu spędzają przy biurku, możesz stworzyć w postaci kalendarza biurkowego, natomiast fotokalendarz dla dziadków w formie tradycyjnego kalendarza ściennego. Wyobraź sobie tylko jaką frajdę sprawi im przewracanie kart kolejnych miesięcy, na których będą zdjęcia ukochanych wnuków.

Fotokalendarz – co wybrać?

W Empik Foto możesz zamówić zarówno:

  • kalendarz biurkowy,

  • kalendarz ścienny - w dwóch wymiarach 20x30 cm oraz 30x40 cm,

  • kalendarz trójdzielny, czyli kalendarz na 3 następujące po sobie miesiące, który ułatwi Ci planowanie z wyprzedzeniem.

Pamiętaj także, że decydując się na kalendarz ścienny, masz do wyboru dwa rodzaje papieru:

  • papier kredowy – miękki w dotyku,

  • papier fotograficzny – odznacza się lepszą trwałością, odpornością na wilgoć i jakością wydruku zdjęć.

Zamów Fotokalendarz już dziś!

Fotokalendarz możesz zamówić tutaj: https://www.empikfoto.pl/fotokalendarze

Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię format (biurkowy, ścienny albo trójdzielny), szablon (masz do wyboru ponad 100), wgrasz swoje zdjęcia i gotowe. Po 5 dniach otrzymasz swój personalizowany fotokalendarz z darmową dostawą do jednego z ponad 240 salonów Empik w Polsce.

Promocja w Empik Foto

W Empik Foto do 22.12 trwa PROMOCJA, w której możesz kupić kalendarze ścienne 40% taniej, kalendarze biurkowe i kalendarze trójdzielne za 19,90 zł!

Empikfoto.pl to najpopularniejszy serwis z odbitkami i fotoprezentami w Polsce. Od 24 lat wywołaliśmy dla Was ponad 450 milionów odbitek, stworzyliśmy ponad 400 000 fotoksiążek oraz ponad 100 000 fotoobrazów. W naszej ofercie znajduje się także bogata gama fotogadżetów, takich jak: fotokalendarze, fotokubki, puzzle, magnesy, breloki, maskotki, zeszyty, plecaki czy naklejki. Wejdź na https://www.empikfoto.pl/fotoprezenty i sprawdź szczegóły!

 

Materiał promocyjny