Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Internetowy sklep ze świeżym mięsem

06.12.2019 14:22 | 0 komentarzy | 1 832 odsłona | red

Materiał promocyjny

W Internecie można kupić absolutnie wszystko – od kosmetyków, po artykuły spożywcze. Właściciele sklepów internetowych zaskakują klientów nie tylko asortymentem, ale również szybką wysyłką i możliwością zwrotów. Badania wskazują, że polscy konsumenci coraz częściej robią zakupy w sieci i nie boją się nowych rozwiązań. Jednym z nich jest sklep internetowy ze świeżym mięsem. Sprawdź, na jakich zasadach działa to rozwiązanie i czemu warto skorzystać z oferty.

0
Internetowy sklep ze świeżym mięsem
fot. swiezemieso.pl
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak powstał sklep internetowy z mięsem?

Projekt ten, to połączenie potrzeb klientów i ogromnej wiedzy właścicieli firmy, którzy od lat zajmują się mięsem. Małopolski Wagon Smaków zmienia wyobrażenia konsumentów o sklepie mięsnym. To rodzinny biznes, który od lat działa prężnie w Krakowie, a młodsze pokolenie zajęło się rozwojem firmy. Dzięki temu, jako pierwsi w Krakowie zaczęli sezonować steki, a także uruchomili bistro, zlokalizowane przy sklepie, w którym sprzedawane są domowe pieczenie, czy pasztety. Można zjeść tam również pyszne, mięsne obiady.

Małopolski Wagon Smaków, to także mięsny sklep internetowy Swiezemieso.pl. Projekt ten daje możliwość zakupu świeżego mięsa w dokładnie takiej formie, jakiej życzy sobie klient. Funkcjonuje na tych samych zasadach, co zwykły sklep stacjonarny, z tą różnicą, że z dostawą do domu. Klient wybiera interesujące go mięso, wkłada do wirtualnego koszyka i dokonuje płatności. Pracownicy sklepu realizują wysyłkę od wtorku do czwartku, a odpowiednio zabezpieczony towar jest u zamawiającego już następnego dnia po wysłaniu. Zakupy przesyłane są do klientów w specjalnych termoboxach, dzięki którym mięso zachowuje swoją świeżość i smak.

Co można kupić w internetowym sklepie mięsnym?

Tak, jak wskazuje nazwa – świeże mięso, ale nie tylko. W asortymencie tegoż sklepu znajdziemy polskie wędliny, ale także te z Hiszpanii, Francji, Węgier i Włoch. Oprócz wyrobów mięsnych dostępne są również te dla wegan i wegetarian. Małopolski Wagon Smaków, wciąż rozwija swoją ofertę i proponuje klientom szeroki wybór innych artykułów spożywczych, takich jak: makaron, oliwki, czy niesamowite sosy do mięs. Dewizą właścicieli jest to, aby odpowiadać na potrzeby klientów i szukać wyjątkowych smaków z różnych regionów Polski i świata. Takich, które kojarzą się z dzieciństwem i podróżami. To sklep, który powstał z pasji i ogromnej miłości, nie tylko do jedzenia, ale także ludzi.

Głównym towarem jest jednak świeże mięso i wędliny. Nawet najwybredniejszy mięsożerca znajdzie w ofercie sklepu coś dla siebie. Właściciele oferują: wieprzowinę, wołowinę, cielęcinę, jagnięcinę, a nawet drób i mięso królicze. Dzięki tak bogatemu asortymentowi, który dostarczany jest do każdego miejsca w kraju, można przygotować pyszną kolację, spróbować czegoś nowego, a także przyrządzić pełnowartościowy posiłek dla dziecka.

Materiał promocyjny