Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Trzystu uczniów pobiegło na orientację

20.09.2019 19:00 | 0 komentarzy | 2 433 odsłony | Marek Oratowski

Uczestnicy XIII Powiatowego Rajdu na Orientację szukali w piątek 20 punktów ukrytych w lesie.

0
Trzystu uczniów pobiegło na orientację
Na podium stoją zwycięzcy klasyfikacji drużynowej w kategorii klas 6-8
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Uczestnicy wystartowali sprzed budynku Centrum Usług Socjalnych w Chrzanowie, gdzie była też usytuowana meta. Trasa była na tyle trudna technicznie, że żadnemu z dwuosobowych zespołów nie udało się znaleźć wszystkich punktów.

W rywalizacji indywidualnej klas 1-5 wygrały Angelika Sarnik i Julia Ołpińska. Drużynowo w tej kategorii triumfowali reprezentanci SK PTT przy SP w Luszowicach. W grupie uczniów klas 6-8 triumfowali Kacper Klakla i Antoni Chodlewski. Drużynowo wygrali przedstawiciele SKK PTT przy SP nr 8 w Chrzanowie. Wśród uczniów szkół ponadpodstawowych na najwyższym stopniu podium stanęli Miłosz Dudka i Aleksandra Jakóbik. Drużynowo zwyciężyło SKK PTT przy PCE w Chrzanowie. Puchar prezesa PTT Chrzanów dla najliczniejszej grupy odebrali przedstawiciele SP nr 4 w Libiążu.

Wśród wszystkich uczestników rozlosowano sprzęt sportowy. "Przełom" był patronem medialnym imprezy. Nagrody ufundowali organizujące zawody Polskie Towarzystwo Tatrzańskie o/Chrzanów, starostwo i Nadleśnictwo Chrzanów.