Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Autobusy znowu zmieniają trasę

10.07.2019 16:30 | 1 komentarz | 4 402 odsłony | Michał Koryczan

Sprawdź przed podróżą, na które przystanki nie dojadą teraz autobusy miejskie linii 10.

1
Autobusy znowu zmieniają trasę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W związku z przebudową ulicy Lipcowej w Trzebini, od wtorku, 9 lipca do odwołania, zamknięta dla ruchu została ul. Lipcowa oraz ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego na odcinku od ul. Kopalnianej do ul. Lipcowej.

Tym samym zmieniła się trasa przejazdów autobusów linii 9 oraz 10. Zmiana kursu pojazdów „dziesiątki" (ulicą Tysiąclecia Państwa Polskiego oraz Kopalnianą) i wyłączenie z obsługi przystanków: Trzebinia Spokojna, Trzebinia Wieża Ciśnień i Trzebinia Krze I, wzburzyło część pasażerów.

- Ludzie muszą iść kawał drogi do przystanku w Sierszy. A przecież autobusy mogłyby przecież jeździć przez Zbyszek i Krze nie byłoby pominięte - mówi nasza Czytelniczka, która zadzwoniła do redakcji „Przełomu".

Okazuje się, że pasażerowie interweniowali również w ZKKM w Chrzanowie. W związku z tym trasa przejazdu pojazdów linii 10 zostanie zmieniona od czwartku, 11 lipca.

Od przystanku Trzebinia Mały Rynek autobusy pojadą teraz ulicą Marszałka Józefa Piłsudskiego. Z obsługi wyłączone zostaną przystanki Trzebinia Spokojna, Trzebinia Wieża Ciśnień, Trzebinia Krze I.

Przypomnijmy, że autobusy linii 9 kursować będą ulicą Kopalnianą. Z obsługi wyłączony zostaną przystanki: Trzebinia Krze I oraz Trzebinia Krystynów I. Przystanek tymczasowy zlokalizowany będzie w okolicach kościoła.