Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Sprawdzone połączenie - Program do Faktur i Magazyn

05.07.2019 13:11 | 0 komentarzy | 1 275 odsłona | red

Materiał promocyjny

Przedsiębiorca, który posiada zaplecze magazynowe i dokonuje wielu transakcji sprzedażowych potrzebuje skutecznego, prostego i sprawdzonego programu do fakturowania. Narzędzie powinno być wyposażone również w dodatkowe opcje magazynowe, które pozwolą kontrolować stany towarów i wiele więcej. Poniżej przedstawiamy sprawdzony program magazynowy i biurowy, który upraszcza fakturowanie.

0
Sprawdzone połączenie - Program do Faktur i Magazyn
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Faktura Small Business Handel

Program do fakturowania Faktura Small Business Handel został przygotowany przez firmę MEGA-TECH. Oprogramowanie jest połączeniem funkcji przydatnych w fakturowaniu umożliwiających szybkie przeprowadzanie transakcji oraz wystawianie dokumentów i faktur, a także opcji magazynowych. Dzięki temu programowi bez trudu można wystawić takie dokumenty jak: faktura VAT, faktura bez VAT (dla zwolnionych z podatku od towarów i usług), korekta, proforma, faktura uproszczona, faktura VAT marża, ZŁOM, eksportowa, wewnętrzna czy paragony fiskalne i dowody sprzedaży. Wystawianie faktur w tym programie jest przejrzyste, szybkie i proste. Podobnie jest z dokumentami magazynowymi najczęściej spotykanymi w przedsiębiorstwach np. produkcyjnych czyli RW, PW, PZ, WZ czy MM. Użytkownik na bieżąco może sprawdzić stany posiadanych towarów, przeprowadzić coroczną inwentaryzację, a przy tym szybko wygenerować dokumenty kasowe i kontrolować płatności. Program magazynowy FSBH umożliwia stworzenie zamówień do dostawców czy ofert dla klientów. Dokumenty można na bieżąco edytować, pobierać, zapisywać w różnych formatach bądź wysyłać e-mailem do klienta jeżeli jest taka potrzeba. Program pozwala wystawiać faktury cykliczne, dowolnie personalizować wygląd dokumentów, definiować formy płatności, czy decydować o wyborze języka, w którym zostanie wystawiony dokument.

Czy program do faktur z magazynem to dobre rozwiązanie?

Połączenie programu do faktur z opcjami magazynowymi to bardzo funkcjonalne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które posiadają zaplecze towarów i na co dzień przeprowadzają transakcje z ich użyciem. Takie zestawienie pozwala w jednym narzędziu kontrolować czynności biurowe przeprowadzane w działach handlowych i sprzedażowych. Nie ma więc konieczności korzystania z dwóch odrębnych oprogramowań, co znacznie upraszcza pracę i oszczędza czas sprzedawcy. Zaprezentowany program Faktura Small Business Handel pozwala dodatkowo na pracę na wielu urządzeniach. Firma MEGA-TECH zastosowała opcję pracy wielostanowiskowej. W tym przypadku korzystających z programu może być wielu na różnych urządzenia. Praca z programem kilku osób w jedynym czasie jest możliwa za sprawą utworzenia wspólnej bazy danych na danym serwerze. Takie rozwiązanie zapobiega duplikowaniu informacji. Program FSBH jest stale aktualizowany o zmiany prawne i ulepszany o przydatne opcje.

Program do wystawiania faktur z magazynem to z pewnością sprawdzone i godne polecenia połączenie. Oszczędność czasu pracownika zwiększa efektywność pracy i skutecznie wpływa na rozwój prowadzonego biznesu. Przedsiębiorca, który dba o swoją firmę z pewnością powinien pomyśleć o tego typu rozwiązaniu.

Materiał promocyjny