Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Szukasz prezentu na dzień dziecka? ASTOMI Mali Kierowcy zaprasza!

23.05.2019 12:35 | 0 komentarzy | 2 375 odsłony | red

Materiał promocyjny

W swojej ofercie posiadamy ponad 300 modeli: samochodów, motorów, quadów, traktorów oraz gokartów (dostępnych w sprzedaży wysyłkowej). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, otworzyliśmy w maju 2019 roku punkt stacjonarny Mali Kierowcy w Trzebini.

0
Szukasz prezentu na dzień dziecka? ASTOMI Mali Kierowcy zaprasza!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nasz firma - ASTOMI Mali Kierowcy działa na rynku od 2017 roku, zajmujemy się wielobranżową sprzedażą wysyłkową na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w sprzedaży pojazdów na akumulator dla dzieci.

W swojej ofercie posiadamy ponad 300 modeli: samochodów, motorów, quadów, traktorów oraz gokartów ( dostępnych w sprzedaży wysyłkowej). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, otworzyliśmy w maju 2019 roku punkt stacjonarny Mali Kierowcy w Trzebini. W punkcie stacjonarnym posiadamy złożonych około 20-30 różnych modeli pojazdów. Wiemy, że naszym Kliento zależy na tym, aby zobaczyć produkt przed zakupem, ocenić jego wielokość, jakość, a także porównać go z innymi modelami, które biorą pod uwagę podejmując decyzję zakupową. Na miejscu służymy fachową poradą oraz naszym doświadczeniem.

Godziny odbioru dostosowane są do potrzeb klienta, zdajemy sobie sprawe z tego, że każdy żyje w pędzie i dysponuje ograniczoną ilością czasu. Jesteśmy na tyle dyspozycyjny, aby Klienci mogli w dogodnych godzinach skorzystać z naszych usług. Realizujemy odbiory codziennie, również wieczorem. Godzinę i termin ustalamy w kontakcie telefonicznym.

Z uwagi na charakter sprzedaży nie podajemy konkretnych godzin otwarcia, aby być bardziej elastycznym i dopasować się do możliwości czasowych naszych Klientów.

Samochody elektryczne dla małych kierowców
Pojazdy akumulatorowe zostały stworzone z myślą o dzieciach, ponieważ chcą one we wszystkim naśladować swoich rodziców, by chociaż przez chwilę poczuć się dorosłym, a co robią dorośli? Są kierowcami, prowadzą samochód, motocykle, a czasem quady.
Spełnianie dziecięcych marzeń to nasza specjalność, dlatego sprzedajemy samochody elektryczne dla dzieci. Stylizowane są na prawdziwe modele samochodów czy motorów.
• Pojazdy wyposażone są w pedał gazu, dzięki czemu dziecko wciskając gaz, ma pełną kontrole nad prędkością i pojazdem,
• Maluch ma w rękach kierownice, więc jest kierowcą z prawdziwego zdarzenia, może trenować parkowanie poruszając się do przodu i na wstecznym,
• wiele samochodów elektrycznych posiada takie atrakcyjne dodatki jak: lewarek do zmiany biegów, kluczyki do stacyjki, klakson, efekty świetlne, panele muzyczne, a nawet MP4, amortyzatory, napęd na 2 koła, napęd 4x4.
• najważniejszą cechą tych pojazdów jest to, że stworzono je również z myślą o rodzicach. Posiadają pilot zdalnego sterownia, co daje rodzicowi pełną kontrolę nad pojazdem, czyli dziecko prowadzi samochód samodzielnie, ale w momencie gdy Mały Kierowca szarżuje lub zaistnieje taka potrzeba rodzic przyciskiem na pilocie zatrzymuje pojazd lub skręca w lewo, prawo, albo zmienia prędkość.

Ilu z Nas chciało, choć przez chwilę, prowadzić samochód jako dziecko? Siedzieć za kierownicą to było coś. Dlatego Mali kierowcy są szczęśliwi, prowadząc małe pojazdy dla dzieci, bo dzisiaj marzenia się spełniają.

Jednym z najbardziej popularnych pojazdów sezonu 2019 jest samochód MERC, jest on stylizowany na mercedesa. Model samochodu wykonany z solidnego plastiku, który zawiera panel muzyczny z MP3, wejście USB, które umożliwia podłączenie telefonu, a także wgrane melodyjki, które uatrakcyjnią przejażdżkę Małemu kierowcy.

 

Samochód Merc na akumulator HIT SEZONU 2019
Specyfikacja: SAMOCHÓD MERC: dostępny w kolorze czerwonym, białym i czarnym.
Silnik: 2 x 12V / RS380SP, 16000RPM,
Akumulator: 12V/4,5Ah,
Pilot: 2.4 GHz. Funkcje pilota:
Przycisk bezpieczeństwa Stop,
3 Szybkości
Koła: Plastikowe, 19 x 6,5 cm,
Biegi: Wolny Start, Przód / Tył,
Światła: LED, Przód,
Wyposażenie: Panel Audio, MP3, Wejście na karty SD, Wejście AUX, Wejście USB, Wgrane melodyjki, Przyciski dźwięków kierownicy, Wskaźnik Naładowania
Start: Włącznik z Odgłosami Silnika,
Otwierane Drzwi z blokadą
Siedzenie: Plastik + pasy bezpieczeństwa, 28 x 16 x 21cm,
Bagażnik: Zamykany bagażnik z tyłu,
Wymiary: Długość 95 cm, Szerokość 53 cm, Wysokość 41 cm,
Waga Pojazdu: 10 Kg,
Rozmiar Kartonu: 96 x 48 x 24 cm,
Waga Kartonu: 12 Kg,
Maksymalne Obciążenie: 25 Kg,
Prześwit: 7 cm,
Wyposażenie: Instrukcja + zestaw montażowy, Ładowarka, Pilot, Kabel Mini Jack.

Największą popularnością wśród kupuijących cieszył się model LONG, stylizowany na Forda Rangera. Jest to duży model Jeepa, aż 120 cm w przystępnej cenie. Posiada on podwóje siedzenie, które pomieści dwójkę małych dzieci, ciekawe światła górne, panel audio, ale przede wszystkim miękkie koła eva, które poprawiają komfort jazdy oraz wygodny fotel pokryty ecoskórą.

 

Samochód LONG Jeep na akumulator najpopularnieszy model roku 2018
Specyfikacja Samochód LONG dostępny w kolorze: białym, czerwonym i czarnym.
Silnik:2 x 12V / 10000RPM - RS550PH
Akumulator: 12V / 7Ah / 20hR
Pilot: 2.4 GHz, 3 szybkości,Przycisk bezpieczeństwa STOP,
Koła:Piankowe koła EVA, Średnica 29 cm, Szerokość 13 cm,
Amortyzatory2 x tył,2 x przód,
Biegi: Wolny Start, Przód/Tył,
Światła: LED, Światła przednie, Światła tylne, Światła górne,Włącznik świateł,
Wyposażenie: Panel Audio, MP3, Wgrane melodyjki, Wejście na karty SD, Wejście USB (możliwość podłączenia mp3 playera, smartphona), Wejście AUX, Przyciski z melodyjkami i klaksonem w kierownicy, Wskaźnik Naładowania
Bagażnik: Schowek z tyłu pojazdu 41 x 11 x 14 cm,
Start: Podświetlany włącznik z odgłosami,
Otwierane drzwi + blokada drzwi,
Uchwyt transportowy: składana rączka z przodu + dodatkowe kółka z tyłu,
Siedzenie: czarna ekoskóra - Głębokość 20 cm, Szerokość 42 cm, Wysokość 30 cm, Pasy bezpieczeństwa,
Wymiary Pojazdu: Długość 120 cm, Szerokość 75 cm, Wysokość 71 cm,
Waga Pojazdu: 22,4 kg,
Rozmiar Kartonu: 122 x 66 x 43 cm,
Waga Kartonu: 26,7 kg,
Maksymalne Obciążenie: 30 kg,
Prześwit:13 cm,
Wyposażenie: Instrukcja + zestaw montażowy, Ładowarka 12V/1000 mA, Pilot, Kabel Mini Jack.
Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku, gdzie pojawiają się ciekawe modele i opisy najlepszych samochodów elektrycznych dla dzieci.

Materiał promocyjny