Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Zimna majówka? To nie problem!

03.05.2019 20:30 | 0 komentarzy | 3 950 odsłony | Agnieszka Filipowicz

Kto liczył na letnią aurę podczas tegorocznej majówki, ten srodze się zawiódł. Jednak nie trzeba dużo stopni w skali Celsjusza, by aktywnie wykorzystać długi majowy weekend. Rowerowy Chrzanów wie o tym dobrze.

0
Zimna majówka? To nie problem!
3 maja rowerzyści pamiętali o przystrojeniu swych jednośladów w barwy narodowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

3 maja dość chłodny, zachmurzone niebo straszy deszczem, ale to nie odstrasza miłośników jazdy na rowerze. Dziś nieformalna grupa Rowerowy Chrzanów, na przekór niesprzyjającej aurze, urządziła 3-majową wycieczkę do Tenczynka. Patriotycznie przystrojone jednoślady i dobre humory sprzyjały cyklistom. Rekreacyjną imprezę wsparł Dan Cake. Majówkowa wyprawa - o czym poinformował nas Piotr Obal z Rowerowego Chrzanowa - należała do udanych.
Jak się okazuje, nie ma co narzekać na chłód, bo on jest dla naszego zdrowia dużo bardziej korzystny niż upał. Niska temperatura przyspiesza regenerację komórek. Zimno może też zapobiec przeziębieniu, ulżyć w bólu głowy i pomóc chorym stawom.
Prognozy na sobotę i niedzielę zwiastują dość niskie jak na tę porę roku temperatury. Dla zdrowotności warto wybrać się w plener! Na przykład na rowerze.