Rezerwy ekstraklasowych klubów krakowskich mają grać od przyszłego sezonu w czwartej lidze, w której występuje MKS Trzebinia.
Jak czytam na stronie internetowej Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, od sezonu 2019/2020 w czwartej lidze będą występować drużyny rezerw Wisły Kraków i Cracovii.
Najprawdopodobniej spowoduje to powiększenie tej ligi do 18 zespołów. Decyzję podejmie prezydium zarządu MZPN po 15 maja tego roku.
Przypomnijmy, że w czwartej lidze gra MKS Trzebinia. Jeśli ekipa prowadzona przez Mariusza Wójcika pozostanie na tym poziomie rozgrywkowym, to w przyszłym sezonie zmierzy się z rezerwami Wisły i Cracovii.
Wówczas na stadionie w Trzebini w drużynach rywali zobaczymy (jak miało to już miejsce w przeszłości) również piłkarzy znajdujących się w kadrze ekstraklasowych drużyn krakowskich klubów.
Przypomnijmy, że na obiekcie MKS gościły już kiedyś drugie zespoły Wisły, Cracovii, ale również Korony Kielce.
Kibice mieli dzięki temu okazję obejrzeć w akcji takich zawodników jak Bartosz Kapustka, Nabil Aankour czy Oliver Kapo.
Ten ostatni, były reprezentant Francji i uczestnik Ligi Mistrzów w barwach AJ Auxerre, Juventusu Turyn oraz AS Monaco, w Trzebini zdobył swojego pierwszego gola na polskich boiskach.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz