Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Robiąc przedświąteczne zakupy w centrum handlowym warto zajrzeć na te stoiska

13.04.2019 13:55 | 0 komentarzy | 3 148 odsłony | Marek Oratowski

W CH Max w Chrzanowie całą sobotę (aż do godziny 21) czynne są dwa stoiska z wielkanocnymi ozdobami. Pieniądze uzyskane z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na leczenie chorego chłopca i działalność jednego z lokalnych stowarzyszeń.

0
Robiąc przedświąteczne zakupy w centrum handlowym warto zajrzeć na te stoiska
Fundusze na leczenie Dominika zbierają na kiermaszu jego mama oraz jej znajoma
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pierwsze stoisko firmuje Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą", której podopiecznym jest 5-letni Dominik Bernady z Trzebini. Chłopiec od czterech lat walczy z glejakiem - złośliwym guzem mózgu. Świąteczne akcesoria, które można nabyć na stoisku, wykonali m.in. pracownicy chrzanowskiej spółdzielni mieszkaniowej oraz panie z KGW.

- Dominik, którego stan zdrowia się ustabilizował, nadal potrzebuje rehabilitacji i suplementacji - mówi mama chorego chłopca Marzena Bernady.

Na drugim stoisku wielkanocne ozdoby oferują przedstawiciele Stowarzyszenia "Arkadia", działającego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie i będącego po patronatem Stowarzyszenia Pomocy Szkole "Małopolska". Przedmioty na przedświąteczny kiermasz, organizowany w CH Max przez to stowarzyszenie już kolejny raz, wykonali uczniowie i nauczyciele z SOSW.